Ludmila Jandová
(1938 - 2008)

Dělení celku

barevná suchá jehla

1988

v 40 ✕ š 32, 5 cm

nerámováno, 3/9

#222269

Majestátní vstup dr. J. Polívky do Nemilkova
v 18 ✕ š 21 cm

nerámováno

Stroj
kombinovaná technika na kartonu,1970
v 29, 5 ✕ š 21 cm

rámováno, zaskleno

Krajina s domy
kombinovaná technika na papíře,1960
v 41 ✕ š 58 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Černé slunce
olej na plátně
v 65 ✕ š 98 cm

Dáma v klobouku
akvarel, běloba na papíře,1897
v 20 ✕ š 20 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Antonín Dvořák
barevná litografie,1995
v 37, 5 ✕ š 27 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 15/50

Cesta v polích
olej na kartonu
v 31 ✕ š 41 cm

rámováno

Cukrovar v Kostelci
olej na kartonu,1936
v 45 ✕ š 60 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Strojek
barevná litografie
v 40 ✕ š 31, 5 cm

Dívka v kroji
olej na dřevě,1912
v 52 ✕ š 24 cm

rámováno

Maraton v New Yorku
kombinovaná technika na papíře,1983
v 49 ✕ š 64 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

olej na plátně,1931
v 70 ✕ š 100 cm

v 48 ✕ š 31 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Kavárna u 3 pštrosů
olej na kartonu,2007
v 42 ✕ š 31 cm

Provenience: na zadní straně věnování od autorky | rámováno

Želivský klášter
olej na desce,1999
v 57 ✕ š 65 cm

rámováno

akvarel na papíře
v 24 ✕ š 24 cm
Signatura: nesignováno

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem

Zero Gravity
akryl na plátně,2009
v 100 ✕ š 110 cm

Provenience: přiložen autorský certifikát pravosti | nerámováno, dílo patří do experimentální série obrazů vzniklých v nulové gravitaci na palubě letadla v simulovaném stavu beztíže

Malostranský máj
olej na plátně,2000
v 80 ✕ š 60 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | rámováno

New York
kombinovaná technika na papíře,1968
v 48 ✕ š 25 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Klobouky
barevná litografie
v 34 ✕ š 16, 5 cm

pasparta, zaskleno, 39/60