Autor neznámý

Kalendář s 12 originálními grafickými listy

barevná litografie

1998

v 50 ✕ š 35 cm

Autoři: T. Císařovský, J. David, S. Diviš, M. Gabriel, J. Kovanda, M. Mainer, J. Merta, P. Nikl, P. Pastrňák, P. Písařík, J. Róna, A. Střížek, 13/100

#222569

V pekle
barevný dřevoryt
v 18 ✕ š 11, 5 cm

nerámováno

Úplněk ve vsi
olej na plátně,1960
v 82 ✕ š 95 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Na Cidlině
olej na plátně,1920 - 1925
v 64,5 ✕ š 91,5 cm

Baudelaire a jeho osudová milenka
barevná litografie,1989
v 31, 5 ✕ š 48 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 7/100

Českomoravská vysočina
olej na kartonu,1931
v 25 ✕ š 35, 5 cm

Klaun na rukách
barevná litografie
v 33 ✕ š 21, 5 cm

nerámováno, 134/150

Anně Mackové k osmdesátinám
dřevoryt, pero,1952
v 22 ✕ š 19 cm

nerámováno

Bad Deceisions, Good Memories
serigrafie,2019
v 45 ✕ š 65 cm

rámováno, zaskleno, 93/100

Dívka v kroji
olej na dřevě,1912
v 52 ✕ š 24 cm

rámováno

Humoristická ilustrace
v 20, 5 ✕ š 29, 5 cm

rámováno, zaskleno

olej na sololitu,2003
v 30, 5 ✕ š 21, 5 cm

rámováno

Krajina dětství
akryl na sololitu,1999
v 40 ✕ š 30 cm

Provenience: na zadní straně přípis autorky | rámováno

Kavárna u 3 pštrosů
olej na kartonu,2007
v 42 ✕ š 31 cm

Provenience: na zadní straně věnování od autorky | rámováno

Černo bílá kompozice
serigrafie,1958 - 1975
v 68, 5 ✕ š 68, 5 cm

rámováno, zaskleno, 88/90

Krajina u Tábora
olej na plátně, fixováno na kartonu,1968
v 24 ✕ š 32, 5 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | rámováno

Biorytmy
kombinovaná technika na dřevě, kov
v 56 ✕ š 56 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora

Kuchař
v 24 ✕ š 19, 5 cm
Signatura: nesignováno

Publikováno: František Pilař, "Dýmka strýce Bonifáce", str. 45 | nerámováno

Zápasníci
dřevo,1980
v 75 ✕ š 73 cm
Zdatní chlapci
kvaš, běloba na papíře
v 24,5 ✕ š 40 cm

Publikováno: Vopravil, J.S. - Prošek, F.: Zdatní chlapci Nakladatelství G. Petrů - první vydání (r.1944) | nerámováno

Had
lept na papíře,1995
v 19, 5 ✕ š 26, 5 cm