Rudolf Kundera
(1911 - 2005)

Světlo pravdy

olej na plátně

v 72 ✕ š 52 cm

rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena

#222644

Čertík
v 25 ✕ š 10 cm
Z Normandie
v 49 ✕ š 99 cm

rámováno, karton mírně zvlněný

olej na plátně, fixováno na sololitu,2001
v 66, 5 ✕ š 94, 5 cm

rámováno

J. Peters
Rozhovor pod deštníkem
v 45 ✕ š 35 cm

Smeč - kresba
kombinovaná technika na papíře,1997
v 39 ✕ š 30 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

V kavárně
olejová tempera na kartonu,1939
v 67 ✕ š 60 cm

rámováno

V nitru džungle
akryl na plátně, fixováno na překližku,2009
v 75 ✕ š 100 cm

Vystavováno: Goltzova tvrz | rámováno

Umyté město
olej na plátně
v 60, 5 ✕ š 70 cm

rámováno, malba mírně poškozena

Pohádkový mužíček
barevná litografie,1979
v 30 ✕ š 24 cm

nerámováno, 17/75

Poloakt s podepřenou hlavou
barevná litografie, pastel,1971
v 32 ✕ š 19 cm

nerámováno, 42/50

Červený kombajn
olej na překližce,1959
v 57 ✕ š 90 cm

Provenience: přiložen písemný odborný posudek PhDr. Anny Strnadlové, na zadní straně přípis autora | rámováno

Portrét herce Josefa Steigla
olej na dřevě,1950
v 35 ✕ š 23,5 cm

Publikováno: J. Tomeš, F. Tichý, foto č. 29, 30 | rámováno

Praha
akvatinta na papíře
v 27, 5 ✕ š 18 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

Děti v krojích
pastel na papíře,1937
v 23 ✕ š 17 cm

rámováno, zaskleno

V zahradě
olej na plátně,1925
v 62 ✕ š 82 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Kohouti
olej na plátně,1973
v 63 ✕ š 93 cm

Provenience: na zadní straně štítek autora | rámováno

Sv. Štěpán
akvarel na papíře,1955
v 28, 5 ✕ š 42 cm
Signatura: nesignováno

Útěk
kombinovaná technika na sololitu,1970
v 68 ✕ š 50 cm

rámováno

Štvanice - centr
olej na plátně,1979
v 100 ✕ š 150 cm

Au 986/1000,1930
Ø 25 mm / 6, 982 g

mírné oťuky