Olbram Zoubek

(1926 - 2017)

V roce 1996 byl oceněn státním vyznamenáním Medailí Za zásluhy I. stupně.

Jákob
papírový reliéf, zlaceno
v 29, 5 ✕ š 20 cm

Provenience: konzultováno s MgA. Jakubem Grecem, bude přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek | nerámováno

Jákob
olovo, zlato,1992
v 15, 7 ✕ š 15, 7 cm

v 35 ✕ š 35 cm

Zvěstování
papírový reliéf, zlaceno,2005
v 20, 9 ✕ š 15 cm

Ifigenie
v 58, 5 cm

Kúros
v 61 cm

Klytaimnéstra
papírový reliéf, zlaceno
v 34 ✕ š 25 cm

Provenience: konzultováno s MgA. Jakubem Grecem, bude přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek | rámováno, zaskleno

Thámar
papírový reliéf, zlaceno
v 29 ✕ š 20 cm

Bude doplněno
v 29, 5 ✕ š 20, 5 cm

Provenience: konzultováno s MgA. Jakubem Grecem, bude přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek | rámováno, pasparta, zaskleno, papír mírně poškozen

Herec
v 58 cm

Orantka
bronz, zlato,1996
v 67, 5 cm

Provenience: bude přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek, varianta sochy pro Nadaci Olgy Havlové - Cena Olgy Havlové

Tělo Achillovo
papírový reliéf, pozlaceno,1985
v 34 ✕ š 23, 5 cm

Zvěstování - Anděl
papírový reliéf, pozlaceno,2005
v 19 ✕ š 14, 5 cm

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová | nerámováno

Štěstěna
papírový reliéf, pozlaceno,2014
v 21 ✕ š 15 cm

Manželské lože
papírový reliéf, pozlaceno
v 44, 5 ✕ š 41 cm

Provenience: bude přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová | pasparta, plexisklo

Bezová duše - tři reliéfní grafiky a kresba
papírové reliéfy, kresba tuší,1994
v 24 ✕ š 16 cm

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek | vydáno 150 číslovaných výtisků na 150 g. papír, tento výtisk má číslo 80

Hlava Adama
papírový reliéf, pozlaceno,1987
v 21 ✕ š 15 cm

Manželské lože
v 44, 5 ✕ š 41 cm

Astrologie
v 42, 5 ✕ š 25 cm

Astrologie
papírový reliéf, pozlaceno
v 42, 5 ✕ š 25 cm

Olbrame!
v 42 ✕ š 24,5 cm

Nohy
v 35 ✕ š 34 cm

nerámováno, volně loženo, 51/70

Na břehu světa
papírový reliéf, zlaceno,1999
v 30 ✕ š 20 cm