Olbram Zoubek

(1926 - 2017)

V roce 1996 byl oceněn státním vyznamenáním Medailí Za zásluhy I. stupně.

Jákob
papírový reliéf, zlaceno
v 29, 5 ✕ š 20 cm

Provenience: konzultováno s MgA. Jakubem Grecem, bude přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek | nerámováno

Jákob
olovo, zlato,1992
v 15, 7 ✕ š 15, 7 cm

v 35 ✕ š 35 cm

Zvěstování
papírový reliéf, zlaceno,2005
v 20, 9 ✕ š 15 cm

Ifigenie
v 58, 5 cm

Kúros
v 61 cm

Klytaimnéstra
papírový reliéf, zlaceno
v 34 ✕ š 25 cm

Provenience: konzultováno s MgA. Jakubem Grecem, bude přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek | rámováno, zaskleno

Thámar
papírový reliéf, zlaceno
v 29 ✕ š 20 cm

Bude doplněno
v 29, 5 ✕ š 20, 5 cm

Provenience: konzultováno s MgA. Jakubem Grecem, bude přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek | rámováno, pasparta, zaskleno, papír mírně poškozen

Herec
v 58 cm

Orantka
bronz, zlato,1996
v 67, 5 cm

Provenience: bude přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek, varianta sochy pro Nadaci Olgy Havlové - Cena Olgy Havlové

Sergeji! Drahuno!
papírový reliéf,1996
v 29 ✕ š 21 cm

Sochař a múza
papírový reliéf,1977
v 33, 5 ✕ š 34 cm

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek | nerámováno, volně loženo, 7/12

Učitel
papírový reliéf, pozlaceno,1997
v 20, 5 ✕ š 14 cm
Signatura: nesignováno

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová | rámováno, zaskleno

Dívka s hadem
papírový reliéf,2008
v 20 ✕ š 14, 5 cm

rámováno, zaskleno

Detaily rukou
papírový reliéf,2011
v 17 ✕ š 15 cm

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek | volně loženo

Léto
papírový reliéf, zlacenoé,2009
v 22, 5 ✕ š 12 cm

Začátek
papírový reliéf,1991
v 18 ✕ š 14,5 cm

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek | volně loženo, číslo exempláře 77/100

Konec
papírový reliéf,2013
v 18 ✕ š 14,5 cm

papírový reliéf, pozlaceno
v 21 ✕ š 14, 5 cm

Provenience: bude přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová | rámováno, pasparta, zaskleno

Thámár
v 20, 5 ✕ š 14, 5 cm

rámováno, zaskleno

Orfeus a múza
papírový reliéf,1977
v 37, 5 ✕ š 38 cm

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek | rámováno, pasparta, zaskleno, 2/6

Kříž
v 38 ✕ š 22 cm