Emil Filla
(1882 - 1953)

Stojící ženy

1925

v 42 ✕ š 28,5 cm

rámováno, zaskleno

Provenience: přiložen písemný znalecký posudek Prof. PhDr. Jaromíra Zeminy, z významné pozůstalosti gynekologa MUDr. Jaroslava Sobotky

#221042

Au 900/1000,1888
Ø 21 mm / 6, 46 g

Franc Josef I.

Portrét
olej na plátně
v 82 ✕ š 105 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

au 999/1000,2011
Ø 16 mm / 3, 11 g

Autor Mgr. Petr Horák, náklad 1000 ks

Amor a Psyché
olej na plátně,1923
v 52 ✕ š 79 cm

Publikováno: ve Zlaté Praze | rámováno, rám mírně poškozen

Červená abstrakce
lept,1949
v 36 ✕ š 25,5 cm

volně loženo, číslo tisku 5/12

Černo-bílá struktura
serigrafie,1971
v 58, 5 ✕ š 58, 5 cm

Carské Rusko
tuš na papíře,1928 - 1929
v 33 ✕ š 20 cm

Publikováno: Širým světem, roč. 6 (1928 - 29), číslo 8 | nerámováno, volně loženo

Pasáž / Ulice
kombinovaná technika na papíře,1948
v 29 ✕ š 39 cm

Provenience: z významné pozůstalosti gynekologa MUDr. Jaroslava Sobotky | rámováno, zaskleno, sklo prasklé v levém dolním rohu

Ponorka v noci
barevná litografie,1980
v 15 ✕ š 20,5 cm

Publikováno: Libor Šteffek: Kamil Lhoták, Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby (2015), str. 371 | nerámováno, pasparta, číslo tisku 34/50

Pohled na Prahu
olej na plátně,1927
v 70 ✕ š 100 cm

2 x ilustrace (Vtip - Mladý Svět)
tuš na papíře,1980
v 19, 5 ✕ š 27 cm
Signatura: vpravo a vlevo dole

Monte Carlo
barevná litografie,1973
v 43 ✕ š 55 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, 21/35

Botič pod Karlovem
olej na plátně,1947
v 80 ✕ š 100 cm

Provenience: na zadní straně štítek ze svazu výtvarných umělců | rámováno, rám mírně poškozen

Francie
olej na sololitu
v 76 ✕ š 110 cm
Signatura: nesignováno

nerámováno, malba mírně poškozena

Byla to Mana/Hostina
lept na papíře,1990
v 24, 5 ✕ š 45, 5 cm

nerámováno, volně loženo, 14/100

Abstrakce
suchá jehla, mezzotinta na papíře
v 24, 5 ✕ š 16, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem, 115/120

v 19 ✕ š 12 cm

nerámováno, pasparta, papír mírně poškozen, číslo tisku 142/150

Velká facka
slitina kovů, dřevo, šroub
v 10 ✕ š 31,5 ✕ h 26 cm
Signatura: spodní strana
Odpočinek
olej na kartonu
v 23, 5 ✕ š 29, 5 cm

Paříž
olej na plátně
v 32, 5 ✕ š 35, 5 cm

rámováno