Vojtěch Sedláček
(1892 - 1973)

1937

v 70 ✕ š 105 cm

rámováno, zaskleno

#221106

Kletba zlata
v 17, 5 ✕ š 24 cm

Publikováno: Běhounek, František: Kletba zlata, vydalo nakladatelství Albatros v roce 1977 | rámováno, pasparta

Portrét
olej na plátně
v 82 ✕ š 105 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Eva I
cín, olovo, zlato
v 17, 5 ✕ š 16, 5 cm

Podivná společnost
kvaš na papíře,1936
v 36 ✕ š 50,5 cm

Pištěc / Jedenácté zastavení / Anděl zvěstuje
v 26,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: dole uprostřed

Peníz daně
koláž,1968
v 70,5 ✕ š 50 cm

Pražské zákoutí
olej na plátně,1928
v 60 ✕ š 49 cm

rámováno

Za obchodem
v 24,5 ✕ š 22 cm
Signatura: nesignováno

nerámováno, pasparta, papír mírně poškozen

Divočáci
olej na plátně
v 50 ✕ š 65 cm

rám mírně poškozen

Do boje
kvaš, běloba na papíře,1924
v 29, 5 ✕ š 22 cm

nerámováno, volně loženo, autor byl významným ilustrátorem, souputník Zdeňka Buriana

Paříž
olej na plátně
v 32, 5 ✕ š 35, 5 cm

rámováno

Kočičky s beránkem
akvarel, běloba na papíře,1990
v 24 ✕ š 16 cm

Provenience: v dolní části věnování od autora Františku Dvořákovi | rámováno, pasparta, zaskleno

monotyp,1964
v 59 ✕ š 35 cm

pasparta, zaskleno, 4/5

Krajina v Simiane
barevná litografie,1949
v 30 cm ✕ š 40 cm

nerámováno, papír mírně poškozen, číslo tisku 35/550

Mach a Šebestová
barevná litografie
v 36 ✕ š 25 cm

volně loženo, číslo tisku 23/55

Au 900/1000
Ø 21 mm / 3, 51 g

Ladislav Pohrobek, mírně poškozeno

Masopust
kombinovaná technika na papíře,1974
v 29, 5 ✕ š 21, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Hudba
v 62, 5 cm
Signatura: neznačeno

mírně poškozeno

Zátiší se slunečnicí, dýní a kohoutem
olej na plátně,1957
v 92, 5 ✕ š 80 cm

Kavárna v Paříži
tempera na papíře,1948
v 32 ✕ š 40 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno