Maxmilian Kopf
(1892 - 1958)

Tahiti

1938

v 29 ✕ š 41 cm

rámováno, zaskleno antireflexním sklem

#210054

olej na plátně, plátno fixováno na dřevo,1986
v 30, 5 ✕ š 31 cm

nerámováno, značeno na zadní straně, mírně poškozeno

Archibaldovy nepřístojnosti
akvarel na papíře,2007
v 16 ✕ š 12, 5 cm

v 41 ✕ š 58 cm

lak na sololitu,1997
v 60 ✕ š 70 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

akvarel, tuš na papíře,1975
v 60, 5 ✕ š 42 cm

Arcimboldo
barevná litografie,1972
v 40 ✕ š 30 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Baba (Podbaba)
olej na plátně,1956
v 50 ✕ š 70 cm

Slatina
olej na kartonu
v 53, 5 ✕ š 70 cm
Signatura: Nesignováno, na zadní straně pozůstalostní razítko a přípis autora

Provenience: Přiložen písemný znalecký posudek Prof. PhDr. Jaromíra Zeminy | rámováno, rám a malba mírně poškozeny, na zadní straně pozůstalostní razítko

Dáma s vějířem
suchá jehla na papíře,1957
v 13, 5 ✕ š 9 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Dvojice
kombinovaná technika na papíře,1983
v 38 ✕ š 20 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Thámár
v 20, 5 ✕ š 14, 5 cm

rámováno, zaskleno

Galerie
kombinovaná technika na kartonu,1994
v 67 ✕ š 77, 5 cm

Provenience: kladně posouzeno rodinou Kodetových | rámováno, poutač k výstavě v galerii sv. Marka v Soběslavi

How are you?
barevná litografie,1991
v 60 ✕ š 49 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 6/100

Hra v autě
suchá jehla, mezzotinta na papíře,1976
v 63 ✕ š 49, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem

Katedrála Notre-Dame
olej na plátně
v 60, 5 ✕ š 76 cm

rámováno

Kopce
olej na plátně, plátno fixováno na sololitu,1977
v 32 ✕ š 32 cm

rámováno

Stromořadí
olej na kartonu
v 50 ✕ š 64, 5 cm

rámováno

barevná litografie,1972
v 39, 5 ✕ š 29, 5 cm

kombinovaná technika,22. 12. 2009
v 38 cm
Signatura: na spodní straně

mírně poškozeno, autorská adjustace