František Emler
(1912 - 1992)

olej, tempera na papíře

v 34 ✕ š 95

rámováno, zaskleno

Provenience: Z rodinné pozůstalosti autora

#210051

How are you?
barevná litografie,1991
v 60 ✕ š 49 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 6/100

v 8, 5 ✕ š 14 cm
Signatura: značeno na zadní straně monogramem HP
Ø 20 mm / 3, 49 g

mírně poškozeno

Slavnost
olej na kartonu,datováno nečitelně
v 50 ✕ š 84 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Manhattan
v 64, 5 ✕ š 50 cm

rámováno, zaskleno antireflexním sklem

v 41 ✕ š 58 cm

Arcimboldo
barevná litografie,1972
v 40 ✕ š 30 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Po službě
olej na plátně,1912
v 110 ✕ š 120 cm

Ø 39, 5 mm / 13, 96 g

mírně poškozeno

10 Rubl 1899
Au 900/1000,1899
Ø 22 mm / 8, 59 g

poškozeno

Rezervace
kombinovaná technika na papíře,1971
v 45, 5 ✕ š 59, 5 cm
Signatura: vpravo dole s přípisem

rámováno, zaskleno

Slatina
olej na kartonu
v 53, 5 ✕ š 70 cm
Signatura: Nesignováno, na zadní straně pozůstalostní razítko a přípis autora

Provenience: Přiložen písemný znalecký posudek Prof. PhDr. Jaromíra Zeminy | rámováno, rám a malba mírně poškozeny, na zadní straně pozůstalostní razítko

Břízy
olej na plátně
v 69 ✕ š 89 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Stromořadí
olej na kartonu
v 50 ✕ š 64, 5 cm

rámováno

Stopy materiálů
aktivní grafika na papíře,1958
v 7, 8 ✕ š 10, 3 cm
Signatura: vpravo dole tužkou

Neúspěšný dialog
litografie na papíře,1994
v 53, 5 ✕ š 70 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Krajina s odpadem
olej na sololitu,1976
v 7, 3 ✕ š 11, 3 cm

olej na plátně,1991
v 70 ✕ š 49, 5 cm

Květinové nábřeží v Paříži
akvarel, běloba na papíře
v 48 ✕ š 31, 5 cm
Signatura: signováno vpravo dole s přípisem

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem