Aukce červen 2022

7. – 9. 6. 2022   |   Vydraženo za: 16 943 760 Kč

Žena, která se odevzdává
bronz,1980
v 166 cm

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek | původní stav, autorský odlitek

Zpívající jezdci
olej na plátně,1963
v 41,5 ✕ š 72 cm

Publikováno: Zdeněk Burian, Širým světem, Retro Gallery, 2019, str. 177 | rámováno, volná tvorba autora, dílo mimořádné sběratelské hodnoty

Duše vztažená
bronz,1999
v 64 cm

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek

Abstraktní fotbal
olej a email na kartonu,1973
v 30 ✕ š 21 cm

Provenience: Obraz je publikován v katalogu výstavy Josefa Hlinomaze Malující Šašour na straně 39. | Vystavováno: v Galerii U Betlémské kaple | rámováno

Brankáři
kombinovaná technika na kartonu,1976
v 29 ✕ š 21 cm

Provenience: přímý dar od autora | rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

Obora Hvězda
akryl na plátně, fixováno na překližce,1994
v 80 ✕ š 120 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | rámováno, rám mírně poškozen

Skica pro Pardubice
olovo, cín, zlato,1994
v 48,5 cm

Hřiště na periferii
enkaustika,1964
v 27, 5 ✕ š 38 cm

Provenience: přiložen písemný odborný posudek Prof. PhDr. Jaromíra Zeminy, na zadní straně přípis autora | rámováno

Dívka s pivoňkami
olej na plátně,1947
v 116 ✕ š 111 cm

Provenience: na zadní straně věnování od autora | rámováno, rám mírně poškozen

Interiér
v 57 ✕ š 76 cm

Provenience: přiložen písemný odborný posudek Prof. PhDr. Jaromíra Zeminy | rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

Archanděl Michael s drakem
olovo, cín, zlato,1976
v 34 ✕ š 34, 5 cm
Signatura: 2 x na zadní straně

Alena
olovo, cín, zlato,1992
v 64 cm