Ilustrace pro pořad Okna vesmíru dokořán
kombinovaná technika na papíře,pravděpodobně 1980-1981
v 22 ✕ š 34 cm
Signatura: nesignováno

rámováno, pasparta, zaskleno, jedná se o původní ilustraci pro televizní pořad Okna vesmíru dokořán od Jiřího Grygara a Vladimíra Železného, dílo posoudil znalec tvorby Káji Saudka Filip Konečný.

Trikolora
kolorovaná fotografie
v 13 ✕ š 16 cm

Provenience: získáno od autora | nerámováno, volně loženo

Hommage a Albrecht Dürer II
barevná litografie,1992
v 55 ✕ š 33 cm

nerámováno, mírně poškozeno

olej na plátně
v 60 ✕ š  35 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Matka s dcerou
fotografie
v 19, 5 ✕ š 14 cm

v 37 ✕ š 46 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Léto
olej na kartonu,1958
v 28 ✕ š 22 cm
Signatura: nesignováno

Provenience: na zadní straně věnování od autora | rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Olbrame!
v 42 ✕ š 24,5 cm

Provenience: posouzeno MgA. Jakubem Grecem, bude přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek | rámováno, zaskleno

Holčička
akvarel na papíře,1954
v 24 ✕ š 15, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Maska
barevný lept na papíře,1980
v 40, 5 ✕ š 53 cm

rámováno

Jednorožec
barevná litografie
v 48,5 ✕ š 37,5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 24/70

Masopust
olej na plátně
v 50 ✕ š 70 cm

Provenience: na zadní straně štítek autora | rámováno