Luděk Marold
(1865 - 1898)

Muž s dýmkou

akvarel, běloba na papíře

v 20 ✕ š 18 cm

#210495

Letní odpoledne u řeky
olej na kartonu
v 33 ✕ š 39 cm

rámováno, rám mírně poškozen

5 x Portrét indiána
olej na překližce
Signatura: nesignováno, okruh Zd. Buriana

rámováno, mírně poškozeno, 36 x 33 cmm, 28 x 23 cm, 38 x 25 cm, 29 x 21 cm, 29 x 20 cm

6 x perokresba
tuš na papíře, tužka na papíře,1938
v 15 ✕ š 13 cm

Provenience: ze sbírky Johannese Urzidila, kritika umění a spisovatele, který byl Feiglovým přítelem | nerámováno, volně loženo, rozměry cca 11 x 10 cm až 20 x 14 cm

Patio v Cordobě
olej na plátně,1986
v 63 ✕ š 45 cm

rámováno

Portrét muže
olej na dřevě
v 49, 5 ✕ š 34, 5 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Létající stroj
kombinovaná technika na papíře,60. léta 20. století
v 29 ✕ š 30 cm
Signatura: nesignováno

rámováno, pasparta, zaskleno, papír mírně poškozen

Podzimní orba
akvarel na papíře,1957
v 30 ✕ š 41, 5 cm
Signatura: vpravo dole s věnováním

Provenience: na zadní straně přípis autora | nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen

Mužský akt
tužka, běloba na papíře
v 76 ✕ š 55 cm

rámováno, zaskleno, papír mírně poškozen, zvlněn

Skaliska
olej na překližce,1943
v 48 ✕ š 48 cm

Provenience: konzultováno a kladně posouzeno Stanislavem Doležalem | rámováno, 24/7

Budiž světlo
barevná litografie,1991
v 69, 5 ✕ š  54, 5 cm

rámováno, zaskleno, 55/100

Fantom
suchá jehla na papíře,1945
v 17 ✕ š 9 cm

Podzim
v 20, 5 ✕ š 14, 5 cm

nerámováno, volně loženo

Au 986/1000,1932
Ø 34 mm / 17,45 g

mírné oťuky, skvrny

Večerní nálada
olej na kartonu
v 63 ✕ š 47 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny, karton v horní části natržen cca 1 cm

Hnízdo
akryl na plátně,2010
v 70 ✕ š 70 cm
Signatura: signováno na zadní straně

Provenience: dílo z ateliéru autorky | nerámováno

olej na plátně,1926
v 60, 5 ✕ š 64 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Pygmalion
litografie,1958
v 24 ✕ š 18 cm

nerámováno, volně loženo, přeložky

Z brněnských kasáren
olej na kartonu,1914
v 21, 5 ✕ š 23 cm

Provenience: ze soukromé sbírky | Publikováno: Oldřich Blažíček (1887 - 1953) Život a dílo, Soupis díla | rámováno, pasparta, zaskleno, mírně poškozeno

Praní prádla
olej na plátně
v 35 ✕ š 50 cm

Enigma I
olej na plátně,1998
v 90 ✕ š 80 cm

nerámováno, malba mírně poškozena