Karel Špillar
(1871 - 1939)

olej na plátně

v 47, 5 ✕ š 34 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Provenience: na zadní straně razítko z pozůstalosti autora č. 1079

#210434

Mene, mene, Tekel, ufarsin
lept na papíře,1966
v 28 ✕ š 24 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, mírně poškozeno

Magnolie
suchá jehla na papíře,1996
v 35, 5 ✕ š 28 cm

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem, 47/100

Příprašek
olej na kartonu
v 40 ✕ š 52 cm
Signatura: vlevo dole s přípisem

rámováno

Herákleion - Kréta
kombinovaná technika na papíře,1957 - 1958
v 20, 5 ✕ š 26, 5 cm
Signatura: vpravo dole s věnováním

Pražská ulička
olej na plátně,20. léta 20. století
v 23, 5 ✕ š 19 cm

rámováno

Krystal
suchá jehla na papíře,1964
v 13, 5 ✕ š 9 cm

nerámováno, zažloutlé skvrny

Podzimní orba
akvarel na papíře,1957
v 30 ✕ š 41, 5 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen

Podzim
v 20, 5 ✕ š 14, 5 cm

nerámováno, volně loženo

olej na plátně,1927
v 60, 5 ✕ š 90 cm

Čertík
pálená hlína, malováno
v 10, 5 ✕ š 12 cm
Večerní nálada
olej na kartonu
v 63 ✕ š 47 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny, karton v horní části natržen cca 1 cm

Praní prádla
olej na plátně
v 35 ✕ š 50 cm

Ex libris Marie Stará
litografie, 1987
v 19 ✕ š 9 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Jarní krajina
olej na kartonu
v 18 ✕ š 25 cm
Signatura: nesignováno

Provenience: ověření na zadní straně | rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

Jarní sníh v Libuni
olej na kartonu
v 39, 5 ✕ š 52 cm
Signatura: vpravo dole s přípisem

rámováno, rám mírně poškozen, karton v dolní části neodborně naříznutý, cca 3 mm

Komedie č. 13
suchá jehla, mezzotinta na papíře,1969
v 67, 5 ✕ š 51 cm

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem

Stará Praha (Jankowsky ?)
olej na plátně
v 61, 5 ✕ š 49 cm

Přelet
olej na sololitu
v 60 ✕ š 55 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Konvolut 5 grafických listů (Jedličkův ústav)
suchá jehla,1945-1947

Krajina před bouří
olej na kartonu
v 20 ✕ š 24 cm

rámováno