Olbram Zoubek
(1926 - 2017)

Eva a had

v 17, 5 ✕ š 16, 5 cm

#210456

Z Malé Strany
kombinovaná technika na papíře,1935
v 26 ✕ š 32 cm

rámováno, zaskleno, papír mírně poškozen

Přímořská krajina
olej na plátně
v 70 ✕ š 78 cm

rámováno

Ilustrace obálky ke knize od V. Nezvala "Pět minut za městem"
kombinovaná technika na papíře,1940
v 22 ✕ š 13, 5 cm
Signatura: nesignováno

nerámováno, volně loženo, kniha přiložena k dílu

Ex libris Marie Stará
litografie, 1987
v 19 ✕ š 9 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Dívka v plavkách
lept na papíře,1959
v 9, 5 ✕ š 7, 5 cm

pasparta, zaskleno, mírně poškozeno

Budiž světlo
barevná litografie,1991
v 69, 5 ✕ š  54, 5 cm

rámováno, zaskleno, 55/100

olej na plátně,1927
v 60, 5 ✕ š 90 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Pražská ulička
olej na plátně,20. léta 20. století
v 23, 5 ✕ š 19 cm

rámováno

4 x barevná litografie
barevná litografie

pasparta, zaskleno 1) 13 x 9, 5 cm, 98/100 2) 10 x 9 cm 3) 10 x 7 cm, 38/80 4) 10, 5 x 8, 5 cm, 60/100

Josef a Putifarka
lept na papíře,1967
v 28 ✕ š 24 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, mírně poškozeno, 3/20

kombinovaná technika na papíře,1979
v 74 x 52, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

Au 986/1000,1932
Ø 34 mm / 17,45 g

mírné oťuky, skvrny

Au 986/1000,1930
Ø 25 mm / 6, 982 g

mírně poškozeno

Pour féliciter
lept, suchá jehla na papíře,1989
v 10 ✕ š 7, 7 cm

rámováno, zaskleno

Mužský akt
olej na kartonu
v 34 ✕ š 46 cm
Signatura: monogramem vlevo nahoře

kombinovaná technika na papíře,1969
v 60, 5 ✕ š 42 cm

rámováno, zaskleno antireflexním sklem, návrh na gobelín

v 14 ✕ š 16 cm

nerámováno, pasparta

Snímání z kříže
olej na plátně,1985
v 65 ✕ š 45 cm

Provenience: přiložen písemný znalecký posudek Prof. PhDr. Jaromíra Zeminy | rámováno

olej na dřevě
v 34, 5 ✕ š 32 cm

Provenience: z ateliéru autora | rámováno

Sedící pes
v 13, 5 ✕ š 7, 5 cm
Signatura: značeno v tisku vlevo dole monogramem

nerámováno, pasparta