Hnízdo

akryl na plátně

2010

v 70 ✕ š 70 cm

Signatura: signováno na zadní straně

nerámováno

Provenience: dílo z ateliéru autorky

#210482

Chrám sv. Mikuláše v noci
olej na kartonu
v 99 ✕ š 69 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Po koupeli
v 28, 5 ✕ š 20, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Symbolika měsíce
olej na plátně,1969
v 99 ✕ š 68, 5 cm

Magnolie
suchá jehla na papíře,1996
v 35, 5 ✕ š 28 cm

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem, 47/100

Viděl jsem třetí nebe III
barevná litografie,1993
v 70, 5 ✕ š 55, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, 87/100

Portrét malíře Karla Vysušila
olej na plátně
v 62, 5 ✕ š 51 cm

Provenience: z rodinné pozůstalosti autora | rámováno

Krystal
suchá jehla na papíře,1964
v 13, 5 ✕ š 9 cm

nerámováno, zažloutlé skvrny

Ex libris Marie Stará
litografie, 1987
v 19 ✕ š 9 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Hluboký spánek
olej na plátně,1975
v 80 ✕ š 65 cm

Stará Praha (Jankowsky ?)
olej na plátně
v 61, 5 ✕ š 49 cm

Komedie č. 13
suchá jehla, mezzotinta na papíře,1969
v 67, 5 ✕ š 51 cm

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem

Pour féliciter
lept, suchá jehla na papíře,1989
v 10 ✕ š 7, 7 cm

rámováno, zaskleno

Konvolut 5 grafických listů (Jedličkův ústav)
suchá jehla,1945-1947

Kostelík
olej na plátně,1925
v 57 ✕ š 68 cm

Vystavováno: 1996 Galerie Art Praha, Staroměstské náměstí | rámováno

Jižní Afrika
tuš na papíře,1941
v 13 ✕ š 19 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

4 x barevná litografie
barevná litografie

pasparta, zaskleno 1) 13 x 9, 5 cm, 98/100 2) 10 x 9 cm 3) 10 x 7 cm, 38/80 4) 10, 5 x 8, 5 cm, 60/100

Galaxie Horní
digitální tisk na kartonu,2013
v 100, 5 ✕ š 120 cm
Signatura: neznačeno

Provenience: z rodinné sbírky autora | Publikováno: Anna Fulíková: Vladimír Kopecký, Něco třetího mezi chaosem a řádem, Retro Gallery, 2017, str. 16-17 | rámováno

Čertík
pálená hlína, malováno
v 10, 5 ✕ š 12 cm
olej na plátně,1927
v 60, 5 ✕ š 90 cm

Léto na Vožicku
olej na kartonu
v 27 ✕ š 32 cm

rám mírně poškozen