Vincenc Beneš
(1883 - 1979)

Jarní kytice

olej na plátně

v 50 ✕ š 60 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Provenience: konzultováno a kladně posouzeno Prof. PhDr. Jaromírem Zeminou

#210484

Dívka s náušnicemi
olej na plátně
v 75 ✕ š 105 cm

rámováno

Patio v Cordobě
olej na plátně,1986
v 63 ✕ š 45 cm

rámováno

olej na dřevě
v 34, 5 ✕ š 32 cm

Provenience: z ateliéru autora | rámováno

Příprašek
olej na kartonu
v 40 ✕ š 52 cm
Signatura: vlevo dole s přípisem

rámováno

Léto na Vožicku
olej na kartonu
v 27 ✕ š 32 cm

rám mírně poškozen

Krajina před bouří
olej na kartonu
v 20 ✕ š 24 cm

rámováno

Elbasan
olej na kartonu,1915
v 55 ✕ š 66 cm

rámováno

Létající stroj
kombinovaná technika na papíře,60. léta 20. století
v 29 ✕ š 30 cm
Signatura: nesignováno

rámováno, pasparta, zaskleno, papír mírně poškozen

Zima
olej na kartonu,1942
v 33 ✕ š 50 cm

Provenience: na zadní straně ověřovací list autora | rámováno, nepůvodní rám, zaskleno

Krystal
suchá jehla na papíře,1964
v 13, 5 ✕ š 9 cm

nerámováno, zažloutlé skvrny

Pohled na hrad Bítov
olej na kartonu
v 49, 5 ✕ š 63, 5 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Mužský akt
tužka, běloba na papíře
v 76 ✕ š 55 cm

rámováno, zaskleno, papír mírně poškozen, zvlněn

Stavení v Simiane
v 12, 5 ✕ š 18, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 2/15

3 x ilustrace
barevná litografie,1984 - 1985

Pohled na město
olej na plátně,1952
v 35 ✕ š 75, 5 cm

nerámováno, malba mírně poškozena, uprostřed kompozice trhlina cca 0,1 cm

litografie
v 19 ✕ š 8, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Vzducholoď
kombinovaná technika na papíře,1940
v 8, 5 ✕ š 18, 5 cm

Lomnický štít
akvarel a papíře
v 20, 5 ✕ š 30 cm

rámováno, zaskleno

Širým světem, č. 8, ročník 4.
tuš, běloba na papíře,1926 - 1927
v 22 ✕ š 24 cm

nerámováno, volně loženo

Praní prádla
olej na plátně
v 35 ✕ š 50 cm