Alois Kalvoda
(1875 - 1934)

olej na kartonu

v 20 ✕ š 28 cm

rámováno, rám mírně poškozen

#210562

litografie,2008
v 28 ✕ š 22 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

"Čí je robě", Širým světem
tuš , běloba na papíře
v 26 ✕ š 28 cm

Publikováno: časopis Širým světem, č. 8, ročník 4. | nerámováno, volně loženo

Mene, mene, Tekel, ufarsin
lept na papíře,1966
v 28 ✕ š 24 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, mírně poškozeno

Mužský akt
tužka, běloba na papíře
v 76 ✕ š 55 cm

rámováno, zaskleno, papír mírně poškozen, zvlněn

Au 900/1000,1907
Ø 37 mm / 33, 88 g

mírně poškozeno, 40. výročí korunovace za uherského krále v Budapešti

Pour féliciter
lept, suchá jehla na papíře,1989
v 10 ✕ š 7, 7 cm

rámováno, zaskleno

v 14 ✕ š 16 cm

nerámováno, pasparta

Fratellini
barevná litografie
v 20, 5 ✕ š 29, 5 cm
Signatura: nesignováno

rámováno, zaskleno

Žena s nůší
olej na plátně, fixováno na kartonu
v 39 ✕ š 29, 5 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

"Čí je robě", Širým světem
tuš, běloba na papíře,1925-26
v 35, 5 ✕ š 27, 5 cm

Publikováno: časopis Širým světem, č. 7-8, ročník 3. | nerámováno, volně loženo

Snímání z kříže
olej na plátně,1985
v 65 ✕ š 45 cm

Provenience: přiložen písemný znalecký posudek Prof. PhDr. Jaromíra Zeminy | rámováno

olej na plátně,1926
v 60, 5 ✕ š 64 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Konvolut 5 grafických listů (Jedličkův ústav)
suchá jehla,1945-1947

nerámováno, volně loženo 1) Z Jedl. ústavu I., 25 x 15, 5 cm, 1946 2) Amputace levé nohy, 24, 5 x 15, 5 cm, 3/5, 1945 3) Bez názvu, 24, 5 x 17 cm, 1946 4) Vrozená amputace paže, 24, 5 x 17, 5 cm, 1947 5) Stav po dětské obrně, 24, 5 x 17 cm, 2/5, 1946

Štramberk
olej na kartonu,1921
v 66 ✕ š 97 cm

rámováno mimořádné dílo autora

Praní prádla
olej na plátně
v 35 ✕ š 50 cm

Budiž světlo
barevná litografie,1991
v 69, 5 ✕ š  54, 5 cm

rámováno, zaskleno, 55/100

Au 900/1000,1975
Ø 23 mm / 8, 68 g

mírně poškozeno, SSSR 1917 - 1991

Z Malé Strany
kombinovaná technika na papíře,1935
v 26 ✕ š 32 cm

rámováno, zaskleno, papír mírně poškozen

Pávi
suchá jehla na papíře,1964
v 10 ✕ š 24 cm

nerámováno, pasparta

Hluboký spánek
olej na plátně,1975
v 80 ✕ š 65 cm