25. – 27. 10. 2022   |   Vydraženo za: 20 307 840 Kč

Prapor na pískovém jehlanu
olej na plátně,1955
v 46, 5 ✕ š 57, 5 cm

Podzimní den (Francie)
olej na kartonu,okolo roku 1900
v 45 ✕ š 63 cm

Polibek
olej na plátně,1980
v 110 ✕ š 55 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | rámováno

Odaliska - odpočinek sv. Šebestiána
olej na plátně,1994
v 150 ✕ š 150 cm

rámováno

Miloš Kopecký v manéži
olej na plátně
v 20 ✕ š 28 cm
Signatura: uprostřed vpravo

Litvínov - zámek na místě podbělu
olej na plátně,1965
v 65 ✕ š 100 cm
Signatura: vpravo uprostřed

Provenience: přiložen písemný odborný posudek Prof. PhDr. Jaromíra Zeminy, na zadní straně autorský štítek | rámováno

Podzim - Letící pták
olej na plátně,1981 - 2
v 97 ✕ š 130 cm

Provenience: číslo katalogu 9758, posouzeno synem, Ing. Tomášem Janečkem | Vystavováno: v galerii Mánes 1995 (opus M 120) a v Prostějově 1995 (P 49) | rámováno

Flóry
olej na plátně,50. léta 20. století
v 69 ✕ š 99 cm

Žena v modrých šatech
olej na kartonu,1965
v 100 ✕ š 75 cm

Provenience: na zadní straně razítko a štítek Svazu výtvarných umělců Mánes Praha | rámováno (autorský rám)

Okraj lesa III.
olej na plátně,počátek 80. let 19. století
v 35 ✕ š 37, 5 cm

Provenience: přiložen písemný odborný posudek prof. PhDr. Romana Prahla, CSc. | Vystavováno: Oblastní galerie VÚ v Gottwaldově (1975), Východočeská galerie Pardubice (1976), Oblastní galerie Liberec | rámováno

M. Kopecký se chystá hráti deštníkem golf
olejová tempera na kartonu,1967
v 25, 5 ✕ š 13, 5 cm

Provenience: z pozůstalosti Miloše Kopeckého, fotografie nejsou součástí aukce | rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

Dívka s mašlí
v 49, 5 ✕ š 38, 5 cm

Provenience: přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Karla Srpa | rámováno, rám a papír mírně poškozeny, papír na několika místech natržen, zaskleno