8 x barevný lept

1974

4 živly (Vzduch, země, oheň, voda) původní desky, 4 x bar. lept od O. Kulhánka (20, 5 x 13, 5 cm), 4 x bar. lept od J. Krejčího (20, 5 x 13, 5 cm), 5/50

#222107

Kánoe na jezeře
kombinovaná technika na papíře,2022
v 27, 5 ✕ š 39, 5 cm

Provenience: na zadní straně autorské potvrzení pravosti | Publikováno: obrázek byl poskytnut pro kalendář M. Čermáka na rok 2023 od vydavatelství Václava Vávry, kalendář bude nakonec pro rok 2024 a bude publikován na podzim roku 2023 | rámováno, pasparta, zaskleno

Výkop
keramika, malováno, glazováno,1978
v 12 cm

Provenience: současným majitelem získáno přímo od autora

Námluvy
olej na skle
v 24 ✕ š 18, 5 cm

rámováno

Astronauti
kombinovaná technika na papíře,1962
v 46, 5 ✕ š 32 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

olej na plátně
v 45 ✕ š 54, 5 cm

rámováno

Ples
barevná tempera, pastel na papíře,1956
v 30 ✕ š 40 cm

nerámováno

Kočka
barevná litografie
v 19 ✕ š 14 cm

Zamyšlená
olej na kartonu,1991
v 25 ✕ š 20 cm

rámováno

Z mistrovství světa v ledním hokeji
olej na plátně,1959
v 55 ✕ š 100 cm

Lesní skřítkové
tuš na papíře,1945
v 19, 5 ✕ š 17, 5 cm

nerámováno

Surreální motiv
olej na dřevě
v 18 ✕ š 53 cm
Signatura: nesignováno

rámováno, malba mírně poškozena

Jaro na potoce
olej na sololitu,1983
v 35 ✕ š 50 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Pražský motiv
akvarel na papíře,1902
v 44 ✕ š 26, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Zima
lept, akvatinta na papíře
v 28 ✕ š 20 cm

rámováno

Milenci na procházce
olej na plátně,1940
v 26, 5 ✕ š 34 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

v 22, 5 ✕ š 14, 5 cm

pasparta, zaskleno, 14/150

Zvířátka ji hledají
akryl na plátně,2022
v 55 ✕ š 45 cm

rámováno

Prodejce knih u Notre-Damu
v 34 ✕ š 31, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Honba za trofejí
v 36 ✕ š 28 cm
Signatura: nesignováno

nerámováno

Hlubočepská krajina
v 45 ✕ š 63 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno