Jan Bauch
(1898 - 1995)

Stojící dívčí akt

v 49 ✕ š 42 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

#232801

olej na plátně
v 65 ✕ š 54 cm

rámováno

Konvolut 7 ks grafických listů
mědirytina
v 19 ✕ š 12 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Poklady dobrodruhů
tuš na papíře,1948
v 7, 3 ✕ š 12, 3 cm

rámováno, zaskleno

Letohrádek královny Anny v Praze – Belveder
olej na plátně
v 45 ✕ š 73 cm
Signatura: nesignováno

rámováno

Thámar
papírový reliéf, zlaceno
v 29 ✕ š 20 cm

Třináctý guvernér
olej na plátně,1939
v 50 ✕ š 36 cm

Svatební košile
barevná litografie,1987
v 53, 5 ✕ š 37 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 84/130

Tvář s koněm
barevná suchá jehla,1994
v 13, 5 ✕ š 11, 5 cm

nerámováno

Bílý dům
olej na kartonu,1987
v 34, 5 ✕ š 25 cm

rámováno

Tváře
v 12 ✕ š 12 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 28/50

olej na kartonu
v 23 ✕ š 31, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Pohled na chmelnici
olej na plátně,1936
v 44 ✕ š 60, 5 cm

rámováno

kombinovaná technika na papíře,1911
v 27 ✕ š 21, 5 cm

rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno

U Seiny
v 29, 5 ✕ š 38, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Mytologická scéna
olej na plátně
v 42, 5 ✕ š 52, 5 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Venca vyskoč
akvarel na papíře,1909
v 46 ✕ š 30 cm

Provenience: na zadní straně expertiza ze Salonu výtvarného umění | rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

Úlek
barevná litografie
v 52 ✕ š 37 cm

pasparta, zaskleno, 54/200

Hlubočepská krajina
v 45 ✕ š 63 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

Podvečerní krajina
olej na kartonu
v 23 ✕ š 31, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Andělská společnost
akvarel, tuš na papíře
v 22, 5 ✕ š 15, 5 cm