František Líbal
(1896 - 1974)

Kaluž na rašeliništi

olej na sololitu

1964

v 24 ✕ š 32 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

#232785

Konvolut 2 ks grafických listů

1) 30 x 22 cm, č. 125 2) 25 x 31 cm nerámováno

barevná litografie,1977
v 47, 5 ✕ š 36, 5 cm

V ateliéru
lept na papíře,1938
v 10 ✕ š 15 cm

nerámováno, pasparta

Abstrakce
lept na papíře,1996
v 34, 5 ✕ š 24 cm

rámováno, zaskleno

Výkop
keramika, malováno, glazováno,1978
v 12 cm

Provenience: současným majitelem získáno přímo od autora | mírně poškozeno

v 35 ✕ š 35 cm

Odpolední siesta
olej na plátně,1921
v 81, 5 ✕ š 88 cm

rámováno, původní stav

Dívka v závoji
barevná litografie
v 26 ✕ š 17, 5 cm

Provenience: současným majitelem získáno přímo od autorky | nerámováno, 25/60

Ifigenie
v 58, 5 cm

Trumpetista a harmonikář
bronz,1924-1925
v 18, 5 cm
Signatura: neznačeno

Moderní život - Jazz II. - studie z 2. série návrhů plastik na budovu Riunione Adriatica di Sicurtá v Praze 1924 - 1925

Thámar
papírový reliéf, zlaceno
v 29 ✕ š 20 cm

Provenience: konzultováno s MgA. Jakubem Grecem, bude přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek | nerámováno, 12/12

olej na plátně
v 65 ✕ š 54 cm

rámováno

Námluvy
olej na skle
v 24 ✕ š 18, 5 cm

rámováno

litografie,1958
v 13 ✕ š 8 cm

nerámováno

Z cyklu Psí příběhy
bromostříbrná fotografie,1989
v 25 ✕ š 37 cm

nerámováno

Sopka
olej na plátně,2009
v 28 ✕ š 40 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | rámováno

Cestou z lesa
olej na kartonu
v 22, 5 ✕ š 30, 5 cm

rámováno

Vyhnáni z očistce
koláž,1992
v 39 ✕ š 29 cm

Astronauti
kombinovaná technika na papíře,1962
v 46, 5 ✕ š 32 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Leden (Měsíce)
suchá jehla,1970
v 14, 5 ✕ š 11, 5 cm

nerámováno