Jiří Blažej
(1924 - 2008)

Americká ambasáda

olej na překližce

1962

v 57 ✕ š 41 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

#232956

Dalí
barevná litografie,1978
v 48, 5 ✕ š 65, 5 cm

rámováno, zaskleno, 46/100

Salvador Dalí a ti v podzámčí
barevná litografie,1993
v 48 ✕ š 37 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 103/200

Jaro na potoce
olej na sololitu,1983
v 35 ✕ š 50 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Konvolut 6 ks grafických listů
lept, mědirytina, suchá jehla

1) 25 x 30, 5 cm, 98/200 2) 25 x 37 cm 3) 31 x 24, 5 cm 4) "Křídlo české kanceláře", 32 x 24 cm 5) 22, 5 x 41, 5 cm 6) 23 x 40 cm vše nerámováno

Krajina před bouří
olej na překližce
v 60 ✕ š 80 cm

Květ květů
koláž,1992
v 49 ✕ š 48 cm

v 30, 5 ✕ š 46, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, autor patřil k École de Paris

Milenci na procházce
olej na plátně,1940
v 26, 5 ✕ š 34 cm

Bude doplněno
v 29, 5 ✕ š 20, 5 cm

Provenience: konzultováno s MgA. Jakubem Grecem, bude přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek | rámováno, pasparta, zaskleno, papír mírně poškozen

V ateliéru
lept na papíře,1938
v 10 ✕ š 15 cm

nerámováno, pasparta

Podzimní zátiší
olej na desce,1991
v 81 ✕ š 100 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Na Lánech
olej na kartonu,1973
v 27 ✕ š 36 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | rámováno, rám a malba mírně poškozeny, autorem je zajímavý litomyšlský malíř a sběratel děl Čapka, Zrzavého a dalších, jehož tvorba je někdy řazena k tzv. "naivní malbě", manžel filozofky Anny Matičkové

Geometrická kompozice
olej na plátně,1974
v 65 ✕ š 65 cm

nerámováno

Břízy
olej na plátně,1928
v 50 ✕ š 67 cm

Bruslení na Vltavě
olej na plátně
v 89, 5 ✕ š 70 cm

rámováno, rám a malba poškozeny

Zrození
barevný lept na papíře,1974
v 21 ✕ š 12 cm

nerámováno

Eric B. nepřijel
akryl na plátně,2019
v 50 ✕ š 60 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | nerámováno, Eric Burdon (Eric B.) byl frontmanem skupiny The Animals.

Jarní - Dívka se dvěma motýlky, opus 170
litografie,1944
v 29, 5 ✕ š 21 cm

Provenience: současným majitelem získáno přímo od autorky | nerámováno

Z cyklu Psí příběhy
bromostříbrná fotografie,1989
v 25 ✕ š 37 cm

nerámováno

Sopka
olej na plátně,2009
v 28 ✕ š 40 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | rámováno