Maiselova ulice
lept na papíře,1983
v 20, 5 ✕ š 14, 5 cm

nerámováno

Maxipes Fík
barevná litografie,2021
v 59 ✕ š 84 cm

nerámováno, 26/200

Prodejce knih u Notre-Damu
v 34 ✕ š 31, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Jákob
papírový reliéf, zlaceno
v 29, 5 ✕ š 20 cm

Provenience: konzultováno s MgA. Jakubem Grecem, bude přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek | nerámováno

Vyhnáni z očistce
koláž,1992
v 39 ✕ š 29 cm

Provenience: současným majitelem získáno přímo od autora | rámováno, zaskleno

Květ květů
koláž,1992
v 49 ✕ š 48 cm

Fantom
suchá jehla,1944
v 32 ✕ š 25 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Abstrakce
lept na papíře,1996
v 34, 5 ✕ š 24 cm

rámováno, zaskleno

Il Sorriso Úsměv (pocta Jiřímu Kolářovi)
kombinovaná grafika, kolorovaná varianta,1979
v 92, 5 ✕ š 62 cm

rámováno, pasparta, zaskleno matným sklem, 1/1

Únos Evropy
barevná litografie
v 50 ✕ š 57 cm

rámováno, zaskleno matným sklem, 28/80

Dívka s hvězdami ve vlasech
litografie,1932
v 17 ✕ š 11 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Dívka s květem - akt
barevná litografie - tisk z koláže,1968
v 61 ✕ š 43 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno