Mapa Plutonie
v 20 ✕ š 30 cm

nerámováno

Pelé - MS v kopané, Mexiko
kombinovaná technika na papíře,1970
v 27 ✕ š 20, 5 cm

nerámováno

Sedící dívka
kvaš na papíře,1901
v 37 ✕ š 30 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

Začíná podzim
tempera na papíře,1958
v 39 ✕ š 59 cm

Provenience: z pozůstalosti autora | Vystavováno: říjen - listopad 1972, oblastní galerie v Liberci, č. katalogu 2 | rámováno, pasparta, zaskleno, rám mírně poškozen

Honba za trofejí
v 36 ✕ š 28 cm
Signatura: nesignováno

nerámováno

v 16 ✕ š 24 cm

Publikováno: Právní rádce, č. 7, str. 18 | nerámováno

Odpolední procházka
akvarel na papíře,1961
v 20 ✕ š 32, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Na nábřeží
akvarel na papíře,1957
v 30 ✕ š 40 cm

Provenience: pravost posoudila dcera malíře, akademická malířka Markéta Jírová | rámováno, pasparta, zaskleno

Letní nálada
v 93 ✕ š 100 cm

Odříkání
tempera na papíře,okolo roku 1900
v 63 ✕ š 47 cm

Publikováno: varianta obrazu v knize Jan Konůpek - Poutník k nekonečnu | rámováno, zaskleno

kombinovaná technika na papíře,1962
v 32, 5 ✕ š 45 cm

Provenience: na zadní straně dobrozdání autorova syna | rámováno, zaskleno

Dívka se zrcátkem
v 39 ✕ š 24 cm