Tuhá zima
olej na kartonu,1942
v 31 ✕ š 35 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | rámováno

Bruslení na Vltavě
olej na plátně
v 89, 5 ✕ š 70 cm

rámováno, rám a malba poškozeny

Z mistrovství světa v ledním hokeji
olej na plátně,1959
v 55 ✕ š 100 cm

Provenience: na zadní straně štítek autorky | rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Za vysokou zdí
olej na plátně,1997
v 80 ✕ š 60 cm

Krajina před bouří
olej na překližce
v 60 ✕ š 80 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Milenci na procházce
olej na plátně,1940
v 26, 5 ✕ š 34 cm

Golf na Karlštejně
akryl na desce,1998
v 60 ✕ š 55 cm

rámováno

Odpoledne na pláži
olej na pláži
v 46, 5 ✕ š 69 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Podzimní nálada na venkově - velký formát
olej na plátně
v 109 ✕ š 141 cm

Zima na venkově
olej na kartonu
v 22, 5 ✕ š 30, 5 cm

rámováno

Mytologická scéna
olej na plátně
v 42, 5 ✕ š 52, 5 cm

Cestou z lesa
olej na kartonu
v 22, 5 ✕ š 30, 5 cm

rámováno