František Emler
(1912 - 1992)

olej, tempera na papíře

v 99 ✕ š 68, 5 cm

rámováno, pochází z ateliéru autora

#210194

Janova hlava
olej na plátně
v 53 ✕ š 43 cm

rám a malba mírně poškozeny

pastel na papíře,1966
v 59, 5 ✕ š 42 cm

rámováno, zaskleno antireflexním sklem, dílo je návrhem na tapiserii

olej na sololitu,1974
v 31, 5 ✕ š 26 cm

rámováno, malba mírně poškozena

Au 900/1000,1912
Ø 22, 5 mm / 6, 72 g

olej na plátně,1912
v 70 ✕ š 82 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

sklo čiré a růžové
v 30, 5 cm
Černá hodinka
lept na papíře,1967
v 31 ✕ š 22, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 19/20

olej na dřevě,1923
v 41 ✕ š 32 cm

rámováno

kombinovaná technika na papíře,1972
v 20, 5 ✕ š 30, 5 cm

rámováno, zaskleno

Burza, Paříž
lept na papíře,1912
v 19, 5 ✕ š 23 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, č. 51

Au 900/1000,1854
Ø 21 mm / 6, 45 g

mírně poškozeno, rýhy

pastel na papíře,1955
v 32 ✕ š 23, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Noční krajina
olej na kartonu,1906
v 46, 5 ✕ š 57 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Portrét herce Josefa Steigla
pastel na papíře,1939
v 37, 5 ✕ š 29 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, přítel Františka Tichého

Au 900/1000,1869
Ø 28 mm / 16, 13 g

mírně poškozeno

Ruzyně, cela 321
barevná litografie,1990
v 65, 5 ✕ š 50 cm

rámováno, zaskleno antireflexním sklem

Wall Street
kombinovaná technika na papíře,1948
v 26 ✕ š 42 cm

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem

v 62 ✕ š 44 cm

Publikováno: Jiří Kovanda, autor Edith Jeřábková | Vystavováno: v Galerii U Bílého jednorožce v Klatovech v roce 2008 | rámováno, zaskleno antireflexním sklem

Bogat, pohanský pohlavár
kombinovaná technika na papíře,2. pol. 20. století
v 39 ✕ š 21, 5 cm

nerámováno

Alcyon
tuš, akvarel na papíře,1950
v 10, 5 ✕ š 14, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno