Jiří (Georg) Kars
(1880 - 1945)

Dopis

v 32 ✕ š 23, 5 cm

rámováno, zaskleno antireflexním sklem

#210271

Au 900/1000,1908
Ø 19 mm / 3, 38 g

mírně poškozeno

Ø 39, 5 mm / 13, 96 g

mírně poškozeno

Stín
olej na plátně,1962
v 30 ✕ š 35 cm
Signatura: vlevo dole, na. zadní straně přípis autora

rám a malba mírně poškozeny, místy krakeláž

Pláž na Baltu I
akryl na papíře
v 35, 5 ✕ š 94 cm

rámováno, zaskleno

Koníček z dětství
olej na kartonu,1979
v 40 ✕ š 50 cm

Strukturální malba
kombinovaná technika na malířské desce,1965
v 77 ✕ š 30 cm
Hokejisté
olej na kartonu,1946
v 33 ✕ š 46 cm

rámováno

Jan Žižka
bechyňská keramika
v 63, 5 ✕ š 60 cm

mírně poškozeno

Z Úvozu
olej na plátně, fixováno na dřevo,1943
v 78 ✕ š 100 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Studie ke koupání u moře
olej na kartonu,1924
v 43 ✕ š 41, 5 cm

kombinovaná technika na papíře,1980
v 42 ✕ š 31 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

sklo čiré a růžové
v 30, 5 cm
Au 986/1000,1768
Ø 21, 8 mm / 3, 47 g

poškozeno

Vožické kopce
olej na kartonu
v 36 ✕ š 50, 5 cm

Wall Street
kombinovaná technika na papíře,1948
v 26 ✕ š 42 cm

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem

asambláž,1962
v 69 ✕ š 52 cm

Langsame Annäherung
koláž, doplněno tuší,1964
v 10, 5 ✕ š 18 cm

Provenience: kladně posouzeno synem Adamem Hoffmeistrem | nerámováno, mírně poškozeno

Autoportrét
olej na sololitu,1996
v 65 ✕ š 55 cm

nerámováno, mírně poškozeno, dílo pochází z pozůstalosti autora

Balkánec
olej na plátně,1928
v 61 ✕ š 47 cm

Do kopce (Nerudova ulice)
olej na plátně,1980
v 28 ✕ š 23, 5 m

rámováno