Kamil Lhoták
(1912 - 1990)

AT

1979

v 25, 5 ✕ š 11, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 14/15

Publikováno: Libor Šteffek: Kamil Lhoták, Grafické dílo, Praha 2015, str.360

#210201

lak na sololitu,1991
v 38 ✕ š 69 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Krajina před bouří
olej na kartonu,1929
v 35, 5 ✕ š 50, 5 cm

Akvarelová ilustrace obálky ke knize "Psmith to zařídí"
akvarel na papíře,2010
v 22 ✕ š 15, 5 cm
Signatura: na zadní straně autorské razítko

Provenience: z rodinné pozůstalosti autora | Publikováno: Kniha P. G. Wodehouse z roku 1975, vydání z roku 2010 | rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem, kniha přiložena k obrazu

olej na plátně,1912
v 70 ✕ š 82 cm

Čertík
pálená hlína, glazováno, zlaceno
v 15 cm
Signatura: neznačeno
pastel na papíře,1955
v 32 ✕ š 23, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Hlavní ulice v Tangieru
barevný lept na papíře,1912
v 34, 5 ✕ š 43, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, č. 188

Au 900/1000,1912
Ø 22, 5 mm / 6, 72 g

Alcyon
tuš, akvarel na papíře,1950
v 10, 5 ✕ š 14, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Ilustrace z časopisu Pionýr (ročník 20), Gerstäcker, F.: Pro barvu kůže
kvaš na papíře,1972
v 38, 5 ✕ š 27, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

tuš, akvarel na papíře
v 18 ✕ š 21 cm

nerámováno, volně loženo

Motiv z Křižánek
olej na kartonu,1936
v 27 ✕ š 37 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Z cyklu Hlavy
kombinovaná technika na papíře,1987
v 28, 5 ✕ š 20 cm

pasparta, zaskleno, mírně poškozeno

sklo čiré a růžové
v 30, 5 cm
Černá hodinka
lept na papíře,1967
v 31 ✕ š 22, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 19/20

Au 900/1000,1908
Ø 19 mm / 3, 38 g

mírně poškozeno, rýhy

kombinovaná technika na papíře,1972
v 20, 5 ✕ š 30, 5 cm

rámováno, zaskleno

olej na dřevě,1923
v 41 ✕ š 32 cm

rámováno

Au 987/1000,1929
Ø 27 mm / 12 g

Au 900/1000,1854
Ø 21 mm / 6, 45 g

mírně poškozeno, rýhy