Viktor Stretti
(1878 - 1957)

Havelský trh

1901

v 38 ✕ š 35, 5 cm

Signatura: značeno v tisku vpravo dole

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

#210254

Pláž na Baltu I
akryl na papíře
v 35, 5 ✕ š 94 cm

rámováno, zaskleno

sklo čiré a růžové
v 30, 5 cm
Koupání
pastel na papíře,1921
v 32, 5 ✕ š 33, 5 cm

rámováno, zaskleno antireflexním sklem

V zahradě
olej na plátně
v 46, 5 ✕ š 60 cm

rámováno

Stín
olej na plátně,1962
v 30 ✕ š 35 cm
Signatura: vlevo dole, na. zadní straně přípis autora

rám a malba mírně poškozeny, místy krakeláž

Sedící žena v červeném županu
olej na plátně,1934 - 1935
v 53 ✕ š 44 cm
Signatura: nesignováno, značeno na zadní straně, pozůstalostní razítko

Publikováno: A. V. Hrska 1890 - 1954, str. 170 | rámováno

Au 917/1000,1911
Ø 22 mm / 7, 98 g

poškozeno

Hokejisté
olej na kartonu,1946
v 33 ✕ š 46 cm

rámováno

Baletka
olej na kartonu
v 24 ✕ š 32, 5 cm

v 21 ✕ š 18 cm
Signatura: Nesignováno, pozůstalostní razítko

Provenience: Z pozůstalosti Jana Preislera | rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Ryba
v 4, 3 ✕ š 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, miniatura

Astrologie
v 42, 5 ✕ š 25 cm

Více hlav, více rozumu
barevná litografie,1990
v 24, 5 ✕ š 17, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Au 900/1000,1908
Ø 19 mm / 3, 38 g

mírně poškozeno

Ø 39, 5 mm / 13, 96 g

mírně poškozeno

olej na kartonu
v 50 ✕ š 70 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

olej na plátně
v 70 ✕ š 51 cm

Balkánec
olej na plátně,1928
v 61 ✕ š 47 cm

Kyjovanka
olej na plátně
v 63 ✕ š 48 cm
Signatura: nesignováno, na zadní straně štítek autora

Provenience: z rodinné pozůstalosti autora | rámováno, rám mírně poškozen

Arab v Tangieru
barevný lept na papíře,1913
v 35, 5 ✕ š 44, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, č. 135