Ivan Sedliský
(1926 - 1999)

Kybernetika

olej na plátně

1980 - 1982

v 120 ✕ š 160 cm

rámováno

#210273

Pláž na Baltu I
akryl na papíře
v 35, 5 ✕ š 94 cm

rámováno, zaskleno

sklo čiré a růžové
v 30, 5 cm
Přímořská krajina
olej na plátně
v 75 ✕ š 85 cm

rámováno

Dopis
v 32 ✕ š 23, 5 cm

rámováno, zaskleno antireflexním sklem

Au 986/1000,1931
Ø 19, 75 mm / 3, 49 g

zažloutlé skvrny, mírně poškozeno

Hokejisté
olej na kartonu,1946
v 33 ✕ š 46 cm

rámováno

Živé ploty
kombinovaná technika na papíře,1973 - 74
v 25, 5 ✕ š 34 cm

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem

Baletka
olej na kartonu
v 24 ✕ š 32, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Více hlav, více rozumu
barevná litografie,1990
v 24, 5 ✕ š 17, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Přeslička s beruškou
v 10 ✕ š 7 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, mírně poškozeno

tuš na papíře,1940
v 18, 5 ✕ š 25, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, na papíře zažloutlé skvrny

Zmizelé zákoutí
olej na plátně,1979
v 87 ✕ š 100 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Balkánec
olej na plátně,1928
v 61 ✕ š 47 cm

Studie ke koupání u moře
olej na kartonu,1924
v 43 ✕ š 41, 5 cm

Figurální kompozice
kombinovaná technika na papíře,1986
v 40, 5 ✕ š 58, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Havelský trh
lept na papíře,1901
v 38 ✕ š 35, 5 cm
Signatura: značeno v tisku vpravo dole

Havíř z Orlové
olej na kartonu, kresba tužkou,1913
v 33 ✕ š 20, 5 cm

Provenience: ze soukromé sbírky | Publikováno: Oldřich Blažíček (1887 - 1953) Život a dílo, Soupis díla | rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, v soupise číslo 79

Autoportrét
olej na sololitu,1996
v 65 ✕ š 55 cm

nerámováno, mírně poškozeno, dílo pochází z pozůstalosti autora

Havrani v zimě
olej na kartonu
v 24, 5 ✕ š 32 cm

rámováno, rám mírně poškozen

pastel na papíře,1992
v 25 ✕ š 20 cm

rámováno, pasparta, zaskleno