Hella Guth
(1908 - 1992)

1955

v 32 ✕ š 23, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

#210285

Au 900/1000,1905
Ø 19 mm / 3, 38 g

mírně poškozeno, František Josef I., 1848 - 1916

Odpolední piknik
v 7, 5 ✕ š 52, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

kombinovaná technika na papíře,1947
v 28 ✕ š 19 cm
Signatura: Nesignováno, pozůstalostní razítko

Provenience: Z pozůstalosti Františka Muziky | rámováno, pasparta, zaskleno

olej, tempera na papíře
v 99 ✕ š 68, 5 cm

rámováno, pochází z ateliéru autora

Kybernetika
olej na plátně,1980 - 1982
v 120 ✕ š 160 cm

rámováno

Motiv z Manhattanu
v 65 ✕ š 49 cm

rámováno, zaskleno antireflexním sklem

Tři kruhy s dislokacemi
akryl, damarový lak na plátně,1983
v 35 ✕ š 35 cm

rámováno

Noční chodec
dřevoryt
v 12, 5 ✕ š 8, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Au 987/1000,1929
Ø 16 mm / 4 g

Au 900/1000,1869
Ø 28 mm / 16, 13 g

mírně poškozeno

olej na plátně
v 77 ✕ š 61 cm

rámováno, mírně poškozeno

Au 917/1000,1851
Ø 30 mm / 17, 93 g

mírně poškozeno

Malí kuřáci
olej na plátně
v 59, 5 ✕ š 42 cm

Provenience: Přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové Horové | Publikováno: ve Zlaté Praze, fotografie v detailu předmětu | rámováno

Astrologie
v 42, 5 ✕ š 25 cm

Vrozená amputace levého předloktí (Jedličkův ústav)
suchá jehla na papíře,1946
v 25 ✕ š 16 cm

nerámováno, volně loženo, 3/6

Cogito, ergo sum, perspektiva č. 4
lept na papíře,1966
v 59, 5 ✕ š 45, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem, 84/91

Ø 39, 5 mm / 13, 96 g
Botanik
kombinovaná technika na papíře,1927
v 20, 5 ✕ š 18 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

olej na plátně,1912
v 70 ✕ š 82 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Ranní píseň v trávě
olej na plátně,1978
v 55 ✕ š 55 cm

Provenience: Číslo katalogu 9641, posouzeno synem, Ing. Tomášem Janečkem | rámováno, rám a malba mírně poškozeny, rentoaláž