Notre Dame

lept, akvatinta

1916

v 13 ✕ š 14 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, č. 71

#210288

olej na plátně,1912
v 70 ✕ š 82 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Čertík
pálená hlína, glazováno, zlaceno
v 15 cm
Signatura: neznačeno
Au 900/1000,1912
Ø 22, 5 mm / 6, 72 g

kombinovaná technika na papíře,1947
v 28 ✕ š 19 cm
Signatura: Nesignováno, pozůstalostní razítko

Provenience: Z pozůstalosti Františka Muziky | rámováno, pasparta, zaskleno

Portrét herce Josefa Steigla
pastel na papíře,1939
v 37, 5 ✕ š 29 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, přítel Františka Tichého

Au 900/1000,1854
Ø 21 mm / 6, 45 g

mírně poškozeno, rýhy

Černá hodinka
lept na papíře,1967
v 31 ✕ š 22, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 19/20

Živé ploty
kombinovaná technika na papíře,1973 - 74
v 25, 5 ✕ š 34 cm

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem

kombinovaná technika na papíře,1972
v 20, 5 ✕ š 30, 5 cm

rámováno, zaskleno

Motiv z Manhattanu
v 65 ✕ š 49 cm

rámováno, zaskleno antireflexním sklem

Skládka
olej na sololitu,1976
v 7 ✕ š 10, 5 cm

Burza, Paříž
lept na papíře,1912
v 19, 5 ✕ š 23 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, č. 51

olej na kartonu
v 50 ✕ š 70 cm

Pod Kubínským mostem
olej na kartonu,1937
v 28 ✕ š 45, 5 cm

Vystavováno: v říjnu 1939 v Obecním domě | rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Pohled na Trosky
olej na kartonu
v 47 ✕ š 60 cm

rámováno, zaskleno

olej na plátně,1937
v 44 ✕ š 65, 5 cm

rámováno

Jazzmani
olej na kartonu
v 40 ✕ š 57, 5 cm

rámováno

AT
suchá jehla na papíře,1979
v 25, 5 ✕ š 11, 5 cm

Publikováno: Libor Šteffek: Kamil Lhoták, Grafické dílo, Praha 2015, str.360 | rámováno, pasparta, zaskleno, 14/15

Ø 39, 5 mm / 13, 96 g
Dvě vázy
olej na plátně,1988
v 90 ✕ š 65 cm
Signatura: vpravo dole, na zadní straně štítek z Díla