Ludmila Jiřincová
(1912 - 1994)

Přeslička s beruškou

v 10 ✕ š 7 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, mírně poškozeno

#210229

Janova hlava
olej na plátně
v 53 ✕ š 43 cm

rám a malba mírně poškozeny

v 62 ✕ š 44 cm

Publikováno: Jiří Kovanda, autor Edith Jeřábková | Vystavováno: v Galerii U Bílého jednorožce v Klatovech v roce 2008 | rámováno, zaskleno antireflexním sklem

Ø 20 mm / 3, 49 g

mírně poškozeno

Bruslení
olej na plátně,1920
v 65 ✕ š 80, 5 cm

rámováno, malba mírně poškozena

pastel na papíře,1966
v 59, 5 ✕ š 42 cm

rámováno, zaskleno antireflexním sklem, dílo je návrhem na tapiserii

Krajina s balvanem a balonem
lept na papíře,1970
v 9 ✕ š 15 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 11/20

Wall Street
kombinovaná technika na papíře,1948
v 26 ✕ š 42 cm

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem

olej na sololitu,1974
v 31, 5 ✕ š 26 cm

Au 900/1000,1912
Ø 22, 5 mm / 6, 72 g

mírně poškozeno, Nizozemsko, Královna Wilhelmina (1890 - 1948)

olej na plátně,1912
v 70 ✕ š 82 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

sklo čiré a růžové
v 30, 5 cm
Černá hodinka
lept na papíře,1967
v 31 ✕ š 22, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 19/20

olej na dřevě,1923
v 41 ✕ š 32 cm

rámováno

kombinovaná technika na papíře,1972
v 20, 5 ✕ š 30, 5 cm

rámováno, zaskleno

Burza, Paříž
lept na papíře,1912
v 19, 5 ✕ š 23 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, č. 51

Au 900/1000,1854
Ø 21 mm / 6, 45 g

mírně poškozeno, rýhy

Noční krajina
olej na kartonu,1906
v 46, 5 ✕ š 57 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Portrét herce Josefa Steigla
pastel na papíře,1939
v 37, 5 ✕ š 29 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, přítel Františka Tichého

Au 900/1000,1869
Ø 28 mm / 16, 13 g

mírně poškozeno

Ruzyně, cela 321
barevná litografie,1990
v 65, 5 ✕ š 50 cm

rámováno, zaskleno antireflexním sklem