Ota Bubeníček
(1871 - 1962)

Svratecká ulička

olej na kartonu

v 35 ✕ š 50 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

#210187

Skládka
olej na sololitu,1976
v 7 ✕ š 10, 5 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny, na zadní straně přípis autora

Au 900/1000,1908
Ø 19 mm / 3, 38 g

mírně poškozeno

Ø 39, 5 mm / 13, 96 g

mírně poškozeno

Stín
olej na plátně,1962
v 30 ✕ š 35 cm
Signatura: vlevo dole, na. zadní straně přípis autora

rám a malba mírně poškozeny, místy krakeláž

Au 900/1000,1908
Ø 21 mm / 6, 77g

mírně poškozeno

Pláž na Baltu I
akryl na papíře
v 35, 5 ✕ š 94 cm

rámováno, zaskleno

sklo čiré a růžové
v 30, 5 cm
olej na plátně
v 70 ✕ š 51 cm

Koníček z dětství
olej na kartonu,1979
v 40 ✕ š 50 cm

Strukturální malba
kombinovaná technika na malířské desce,1965
v 77 ✕ š 30 cm
Hokejisté
olej na kartonu,1946
v 33 ✕ š 46 cm

rámováno

Kampa
olej na kartonu
v 62 ✕ š 72 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny, výtěžek z obrazu bude poukázán Židovské obci v Praze

Práce na poli
akvarel, tužka na papíře
v 22, 5 ✕ š 16 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Jan Žižka
bechyňská keramika
v 63, 5 ✕ š 60 cm

mírně poškozeno

Ø 39, 5 mm / 13, 96 g
Z Úvozu
olej na plátně, fixováno na dřevo,1943
v 78 ✕ š 100 cm

Lásenice
olej na kartonu,1957
v 25 ✕ š 35 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Studie ke koupání u moře
olej na kartonu,1924
v 43 ✕ š 41, 5 cm

kombinovaná technika na papíře,1980
v 42 ✕ š 31 cm

Au 986/1000,1768
Ø 21, 8 mm / 3, 47 g

poškozeno