Jan Kubíček
(1927 - 2013)

Tři kruhy s dislokacemi

akryl, damarový lak na plátně

1983

v 35 ✕ š 35 cm

rámováno

#210314

Nebezpečná poezie
koláž, doplněno tuší,1964
v 23, 5 ✕ š 17, 5 cm

Provenience: kladně posouzeno synem Adamem Hoffmeistrem | nerámováno,

kombinovaná technika na papíře,1943
v 45 ✕ š 31, 5 cm

nerámováno, volně loženo, mírně poškozeno

Autoportrét
olej na sololitu,1996
v 65 ✕ š 55 cm

nerámováno, mírně poškozeno, dílo pochází z pozůstalosti autora

Jan Žižka
bechyňská keramika
v 63, 5 ✕ š 60 cm

mírně poškozeno

kombinovaná technika na papíře,1980
v 42 ✕ š 31 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Noční krajina
olej na kartonu,1906
v 46, 5 ✕ š 57 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Au 900/1000,1901
Ø 21 mm / 6, 45 g

mírně poškozeno

olej na plátně
v 70 ✕ š 51 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Roztrhaná chalupa
v 36 ✕ š 26 cm

Pozorovatelé
akvarel na papíře
v 26, 5 ✕ š 20, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

tužka na papíře,1947
v 28 ✕ š 22 cm

Provenience: ze sbírky sochaře Jašky | rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Au 900/1000,1892
Ø 19 mm / 3, 38 g

mírně poškozeno

Skládka
olej na sololitu,1976
v 7 ✕ š 10, 5 cm

Dvě vázy
olej na plátně,1988
v 90 ✕ š 65 cm
Signatura: vpravo dole, na zadní straně štítek z Díla

Portrét herce Josefa Steigla
pastel na papíře,1939
v 37, 5 ✕ š 29 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, přítel Františka Tichého

Bruslení
olej na plátně,1920
v 65 ✕ š 80, 5 cm

rámováno, malba mírně poškozena

Au 900/1000,1910
Ø 19 mm / 3, 38 g

mírně poškozeno

Motiv z Manhattanu
v 65 ✕ š 49 cm

rámováno, zaskleno antireflexním sklem

Koupání
pastel na papíře,1921
v 32, 5 ✕ š 33, 5 cm

Au 917/1000,1911
Ø 22 mm / 7, 98 g

poškozeno