Aukce září 2021 (č. 2)

7. – 9. 9. 2021   |   Vydraženo za: 9 249 840 Kč

Ilustrace z časopisu Pionýr (ročník 20), Gerstäcker, F.: Pro barvu kůže
kvaš na papíře,1972
v 38, 5 ✕ š 27, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Bogat, pohanský pohlavár
kombinovaná technika na papíře,2. pol. 20. století
v 39 ✕ š 21, 5 cm

nerámováno

Roztrhaná chalupa
v 36 ✕ š 26 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Japonsko
kombinovaná technika na papíře,1954
v 5 ✕ š 12 cm

Alcyon
tuš, akvarel na papíře,1950
v 10, 5 ✕ š 14, 5 cm

kombinovaná technika na papíře,1994
v 32 ✕ š 21, 5 cm

rámováno, zaskleno antireflexním sklem

Figurální kompozice
kombinovaná technika na papíře,1986
v 40, 5 ✕ š 58, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Akvarelová ilustrace obálky ke knize "Psmith to zařídí"
akvarel na papíře,2010
v 22 ✕ š 15, 5 cm
Signatura: na zadní straně autorské razítko

Provenience: z rodinné pozůstalosti autora | Publikováno: Kniha P. G. Wodehouse z roku 1975, vydání z roku 2010 | rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem, kniha přiložena k obrazu

v 62 ✕ š 44 cm

Publikováno: Jiří Kovanda, autor Edith Jeřábková | Vystavováno: v Galerii U Bílého jednorožce v Klatovech v roce 2008 | rámováno, zaskleno antireflexním sklem

Cedry na Libanonu
tuš na papíře,1968
v 18, 5 ✕ š 32, 5 cm

nerámováno, volně loženo

Dvě dívky
v 60 ✕ š 44, 5 cm

nerámováno, volně loženo

tužka na papíře,1947
v 28 ✕ š 22 cm

Provenience: ze sbírky sochaře Jašky | rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno