Aukce září 2021 (č. 2)

7. – 9. 9. 2021   |   Vydraženo za: 9 249 840 Kč

Kašna
lept na papíře,1923
v 22, 5 ✕ š 14, 5 cm
Signatura: značeno v tisku a autorským razítkem vpravo dole

rámováno, zaskleno antireflexním sklem

lept na papíře,1966
v 64 ✕ š 49, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem, 5/18

Konvolut 5 grafických listů (Jedličkův ústav)
suchá jehla, litografie

nerámováno, volně loženo 1) Děti z JÚ, suchá jehla, 14 x 21 cm, 7/10, 1945 2) suchá jehla, 14 x 9 cm, 1949 3) Na ulici, bar. lit., 13, 5 x 9 cm, 1945 4) Otočené děvčátko, litografie, 13, 5 x 9 cm, 1948 5) litografie, 13, 5 x 9 cm, 1948

Harlekýn s růží
suchá jehla na papíře,1942
v 27, 5 ✕ š 20 cm

rámováno, pasparta, zaskleno,

Manželské lože
v 44, 5 ✕ š 41 cm

Provenience: bude přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek | rámováno, pasparta, zaskleno

Astrologie
v 42, 5 ✕ š 25 cm

AT
suchá jehla na papíře,1979
v 25, 5 ✕ š 11, 5 cm

Publikováno: Libor Šteffek: Kamil Lhoták, Grafické dílo, Praha 2015, str.360 | rámováno, pasparta, zaskleno, 14/15

Cogito, ergo sum, perspektiva č. 4
lept na papíře,1966
v 59, 5 ✕ š 45, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem, 84/91

Zátiší s mandolínou a klarinetem
v 8, 5 ✕ š 12, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Ruzyně, cela 321
barevná litografie,1990
v 65, 5 ✕ š 50 cm

Krajina s červeným míčem a vzducholodí
barevná litografie,1982
v 34 ✕ š 26 cm

Publikováno: Libor Šteffek: Kamil Lhoták, Grafické dílo, Praha 2015, str. 382 | pasparta, zaskleno, 76/200

Arab v Tangieru
barevný lept na papíře,1913
v 35, 5 ✕ š 44, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, č. 135