Aukce září 2021 (č. 2)

7. – 9. 9. 2021   |   Vydraženo za: 9 249 840 Kč

Labské zákoutí
olej na kartonu
v 70 ✕ š 100 cm

Provenience: Přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové Horové | rámováno, rám mírně poškozen

Zelný trh
olej na plátně
v 60 ✕ š 74, 5 cm

Provenience: přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Kataríny Bajcurové, CSc. | rámováno, rám mírně poškozen

Malí kuřáci
olej na plátně
v 59, 5 ✕ š 42 cm

Provenience: Přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové Horové | Publikováno: ve Zlaté Praze, fotografie v detailu předmětu | rámováno

olej na dřevě,1923
v 41 ✕ š 32 cm

rámováno

Z Úvozu
olej na plátně, fixováno na dřevo,1943
v 78 ✕ š 100 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Ranní píseň v trávě
olej na plátně,1978
v 55 ✕ š 55 cm

Provenience: Číslo katalogu 9641, posouzeno synem, Ing. Tomášem Janečkem | rámováno, rám a malba mírně poškozeny, rentoaláž

Koníček z dětství
olej na kartonu,1979
v 40 ✕ š 50 cm

Provenience: přiložen znalecký posudek Prof. PhDr. Jaromíra Zeminy | rámováno

asambláž,1962
v 69 ✕ š 52 cm

Provenience: kladně posouzeno kunsthistorikem Zdenkem Primusem | rámováno, mírně poškozeno

Atény
olej na plátně,1973
v 60, 5 ✕ š 65 cm

V baru
olej na plátně
v 73, 5 ✕ š 59 cm

rámováno, malba mírně poškozena, odborně restaurované 2 záplaty

Zasněná
olej na překližce,1946
v 27, 5 ✕ š 41 cm

Provenience: konzultováno a kladně posouzeno Stanislavem Doležalem | rámováno, 4/8

Tři kruhy s dislokacemi
akryl, damarový lak na plátně,1983
v 35 ✕ š 35 cm

rámováno