Josef Váchal
(1884 - 1969)

Čert

barevný dřevoryt

v 18 ✕ š 11, 5 cm

nerámováno

#222588

Body - kresba
kombinovaná technika na papíře,1995
v 39 ✕ š 30 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

V nitru džungle
akryl na plátně, fixováno na překližku,2009
v 75 ✕ š 100 cm

Vystavováno: Goltzova tvrz | rámováno

Vášeň
olej na plátně, fixováno na sololitu,1988
v 124 ✕ š 150 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | rámováno

Baudelaire a jeho osudová milenka
barevná litografie,1989
v 31, 5 ✕ š 48 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 7/100

Zero Gravity
akryl na plátně,2009
v 100 ✕ š 110 cm

Provenience: přiložen autorský certifikát pravosti | nerámováno, dílo patří do experimentální série obrazů vzniklých v nulové gravitaci na palubě letadla v simulovaném stavu beztíže

Dívka v kroji
olej na dřevě,1912
v 52 ✕ š 24 cm

rámováno

Jihočeská krajina
olejová tempera na papířeá
v 62 ✕ š 88 cm

Kalendář s 12 originálními grafickými listy
barevná litografie,1998
v 50 ✕ š 35 cm

Autoři: T. Císařovský, J. David, S. Diviš, M. Gabriel, J. Kovanda, M. Mainer, J. Merta, P. Nikl, P. Pastrňák, P. Písařík, J. Róna, A. Střížek, 13/100

akryl na plátně,1975
v 50 ✕ š 50 cm
Hlava Adama
papírový reliéf, pozlaceno,1987
v 21 ✕ š 15 cm

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová | nerámováno

Čertík
v 25 ✕ š 10 cm
Koš (z cyklu Plácky)
barevná litografie,1980
v 21 ✕ š 15, 5 cm

pasparta, zaskleno, 10/30

Antonín Dvořák
barevná litografie,1995
v 37, 5 ✕ š 27 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 15/50

barevný lept na papíře,1968
v 15,5 ✕ š  13,5

rámováno, pasparta, zaskleno

Sova
bronz,1973
v 42 cm
Úlek
barevná litografie
v 52 ✕ š 37 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 48/200

Toaleta
litografie
v 14, 5 ✕ š 12, 5 cm

Hráči karet
tuš na papíře,1940
v 23 ✕ š 37 cm

nerámováno

Plamínek
v 16 ✕ š 14, 5 cm
Signatura: nesignováno

Po dešti (Z Kameniček)
olej na kartonu
v 44, 5 ✕ š 63 cm

rámováno, rám poškozen, zaskleno