Karel Chaba
(1925 - 2009)

Malostranský máj

olej na plátně

2000

v 80 ✕ š 60 cm

rámováno

Provenience: na zadní straně přípis autora

#222634

Úplněk ve vsi
olej na plátně,1960
v 82 ✕ š 95 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Jehlan - miniatura
suchá jehla,1972
v 4, 5 ✕ š 3 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 122/150

Kuchař
v 24 ✕ š 19, 5 cm
Signatura: nesignováno

Publikováno: František Pilař, "Dýmka strýce Bonifáce", str. 45 | nerámováno

Červený kombajn
olej na překližce,1959
v 57 ✕ š 90 cm

Provenience: přiložen písemný odborný posudek PhDr. Anny Strnadlové, na zadní straně přípis autora | rámováno

Frustrace tolerance
lept, suchá jehla, mezzotinta
v 11 ✕ š 7 cm

nerámováno

Baudelaire a jeho osudová milenka
barevná litografie,1989
v 31, 5 ✕ š 48 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 7/100

Českomoravská vysočina
olej na kartonu,1931
v 25 ✕ š 35, 5 cm

Klaun na rukách
barevná litografie
v 33 ✕ š 21, 5 cm

nerámováno, 134/150

Bad Deceisions, Good Memories
serigrafie,2019
v 45 ✕ š 65 cm

rámováno, zaskleno, 93/100

Dívka v kroji
olej na dřevě,1912
v 52 ✕ š 24 cm

rámováno

Humoristická ilustrace
v 20, 5 ✕ š 29, 5 cm

rámováno, zaskleno

Krajina dětství
akryl na sololitu,1999
v 40 ✕ š 30 cm

Provenience: na zadní straně přípis autorky | rámováno

V pekle
barevný dřevoryt
v 18 ✕ š 11, 5 cm

nerámováno

Stíny civilizace
v 16, 5 ✕ š 14 cm

Černo bílá kompozice
serigrafie,1958 - 1975
v 68, 5 ✕ š 68, 5 cm

rámováno, zaskleno, 88/90

Krajina u Tábora
olej na plátně, fixováno na kartonu,1968
v 24 ✕ š 32, 5 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | rámováno

Humoristická ilustrace
v 20, 5 ✕ š 29, 5 cm

rámováno, zaskleno

Na Cidlině
olej na plátně,1920 - 1925
v 64,5 ✕ š 91,5 cm

Zápasníci
dřevo,1980
v 75 ✕ š 73 cm
Had
lept na papíře,1995
v 19, 5 ✕ š 26, 5 cm