Dobroslav Foll
(1922 - 1981)

Město v noci

olej na plátně

1963

v 72 ✕ š 96 cm

nerámováno, malba mírně poškozena

Provenience: na zadní straně přípis autora

#222404

Terč
olej na plátně,1975
v 110 ✕ š 75 cm

rámováno

Figurální motiv
suchá jehla
v 26 ✕ š 35, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 3/39

Lštěň u Hostomice
olej na kartonu,1943
v 24, 5 ✕ š 34 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | rámováno,

Jarní vody
akvarel na papíře,1919
v 18 ✕ š 21 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Ex libris Dick Wentzel
barevný lept na papíře,1987
v 15 ✕ š 9 cm

nerámováno

akvarel, tuš na papíře
v 17 ✕ š 24 cm
Signatura: nesignováno

nerámováno

Rondo
tempera, tuš na kartonu,1974
v 45 ✕ š 64, 5 cm

Provenience: přiložen písemný odborný posudek PhDr. Anny Strnadlové | rámováno, zaskleno, dílo patří do série Hudební formy, v nichž se Fuka pokusil přenést podstatu hudby do vizuálního média

Na Cidlině
olej na plátně,1920 - 1925
v 64,5 ✕ š 91,5 cm

barevný dřevoryt
v 18 ✕ š 11, 5 cm

nerámováno

Anně Mackové k osmdesátinám
dřevoryt, pero,1952
v 22 ✕ š 19 cm

nerámováno

Klaun - lilipután
barevná litografie,1958
v 56 ✕ š 37 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 158/200

U televizoru
fotografie
v 18 ✕ š 24 cm

nerámováno

Děti v krojích
pastel na papíře,1937
v 23 ✕ š 17 cm

rámováno, zaskleno

Mistrovství světa v hokeji, Praha 1959
kombinovaná technika na papíře,1959
v 40 ✕ š 32 cm

nerámováno

Centroplán
tempera, olej na sololitu,1962
v 58 ✕ š 76 cm

Provenience: na zadní straně štítek ze svazu umělců | rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Karel Čapek
kombinovaná technika na papíře,1978
v 34, 5 ✕ š 26 cm

Publikováno: kniha Karla Šmída, "Jak jsem je viděl", str. 47 | nerámováno, pasparta

Rybářská loďka na Baltu
kombinovaná technika na papíře,1987
v 36 ✕ š 56 cm

Zdeněk Burian
kombinovaná technika na papíře,1980
v 39 ✕ š 29, 5 cm

Provenience: kniha Karla Šmída, "Jak jsem je viděl", str. 41 | nerámováno, pasparta

Au 986/1000,1930
Ø 25 mm / 6, 982 g

mírné oťuky

Květiny v okně
kombinovaná technika na kartonu,2004
v 40 ✕ š 50 cm

Provenience: na zadní straně štítek autora | rámováno