Aukce březen 2022 (č. 5)

1. – 3. 3. 2022   |   Vydraženo za: 16 859 280 Kč

Kočka na zdi I
suchá jehla,1955
v 10, 1 ✕ š 9, 3 cm

Provenience: posouzeno vnučkou autora Veronikou Reynkovou | nerámováno, pasparta

Černo-bílá struktura
serigrafie,1971
v 58, 5 ✕ š 58, 5 cm

Publikováno: V katalogu děl na https://www.zdeneksykora.cz/?s=galerie&id_galerie=6 | rámováno, zaskleno antireflexním sklem, 22/100

Sekerka ve sněhu
suchá jehla,1955
v 13, 4 ✕ š 8, 3 cm

Provenience: posouzeno vnučkou autora Veronikou Reynkovou | pasparta, zaskleno

Broskev a hrozen
suchá jehla s barevným monotypem,1958
v 13, 9 ✕ š 9, 5 cm

Léto
papírový reliéf, zlaceno,2009
v 36 ✕ š 23, 5 cm

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek | rámováno, pasparta, zaskleno

Tělo Achillovo
papírový reliéf, pozlaceno,1985
v 34 ✕ š 23, 5 cm

Monte Carlo
barevná litografie,1973
v 43 ✕ š 55 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, 21/35

Geometrická abstrakce
serigrafie,1984
v 73 ✕ š 51 cm

nerámováno, volně loženo, 4/4

Studna v Karlachových sadech
litografie
v 41, 5 ✕ š 48, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Mach a Šebestová
barevná litografie
v 36 ✕ š 25 cm

volně loženo, číslo tisku 23/55

Stroj pouště v krajině
litografie,1972
v 24,5 ✕ š 52 cm

Publikováno: Libor Šteffek: Kamil Lhoták, Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby (2015), str. 334 | rámováno, zaskleno, číslo tisku 17/68

Alegorický výjev
barevná litografie
v 48 ✕ š 32 cm