Aukce červen 2022 (č. 7)

7. – 9. 6. 2022   |   Vydraženo za: 16 943 760 Kč

Vodník
barevná litografie,1942
v 32, 5 ✕ š 42 cm

Publikováno: LADA, Slovart, 2008, str. 552 | rámováno, autorský rám, pasparta, zaskleno

Příjezd hudebního tria do hor
barevná litografie,1983
v 48 ✕ š 32 cm

Publikováno: Adolf Born, Slovart, 1999, str. 296 | rámováno, pasparta, zaskleno, 28/70

Z cyklu Studna ve věži - Fragmenty snů
zinkografie,1967
v 21, 5 ✕ š 15, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 10/69, je jednou z 10 těchto grafik, které byly kolorovány

Dvě líbající se ženy
litografie,1918
v 28 ✕ š 44 cm

Provenience: přiložen garanční certifikát z Dorothea z Vídně | rámováno, pasparta, zaskleno, 392/600

Klaun - lilipután
barevná litografie,1958
v 56 ✕ š 37 cm

Publikováno: František Dvořák: František Tichý, Grafické dílo, Vltavín, 1995, str. 30 | rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, 10/200

Z cyklu "Sen noci svatojánské"
barevná litografie,1961
v 44 ✕ š 29, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Život
litografie,2003
v 57 ✕ š 72 cm

rámováno, zaskleno, 30/100

Krysař
barevná litografie
v 48 ✕ š 37 cm

Provenience: uprostřed dole věnování od autora | pasparta, zaskleno

Kyselé kousnutí
barevná litografie,1987
v 48 ✕ š 36 cm

rámováno, zaskleno

Daidalos, Ikaros a slunce
barevná suchá jehla,2002
v 50 ✕ š 33 cm

Provenience: věnování od autora | rámováno, pasparta, zaskleno

Nádraží
muchláž,1969
v 33 ✕ š 44, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Dva motýli a dívka
barevná suchá jehla,1995
v 33 ✕ š 33 cm