Aukce červen 2022 (č. 7)

7. – 9. 6. 2022   |   Vydraženo za: 16 943 760 Kč

Žena, která se odevzdává
bronz,1980
v 166 cm

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek | původní stav, autorský odlitek

Duše vztažená
bronz,1999
v 64 cm

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek

Skica pro Pardubice
olovo, cín, zlato,1994
v 48,5 cm

Archanděl Michael s drakem
olovo, cín, zlato,1976
v 34 ✕ š 34, 5 cm
Signatura: 2 x na zadní straně

Alena
olovo, cín, zlato,1992
v 64 cm

Žena a stín
olovo, cín, zlato,1976
v 34 ✕ š 34, 5 cm

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek | reliéf

Maska
v 31 cm
Pasáček
asambláž,1960
v 23, 5 ✕ š 35 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Žena
dřevo
v 116 cm
Signatura: nesignováno

Provenience: ve spodní části štítek z Díla | dřevěný podstavec

Fryné
bronz,okolo roku 1900
v 30 cm

mramorovo-dřevěný podstavec, výška včetně podstavce 43 cm

Žena s vázou
v 40 cm

mramorový podstavec

Million dollars baby
v 32 cm

výška včetně mramorového podstavce 39 cm