Vladimír Jiránek
(1938 - 2012)

v 25 ✕ š 34 cm

Signatura: nesignováno

nerámováno, volně loženo, přeložky

#210531

Z cyklu "Sen noci svatojánské"
barevná litografie,1961
v 54 ✕ š 39 cm

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem

Ilustrace ke knize Old Surehand II.
v 25 ✕ š 18 cm

nerámováno, volně loženo

Lomnický štít
akvarel a papíře
v 20, 5 ✕ š 30 cm

rámováno, zaskleno

Přístav v Piranu
olej na kartonu,1964
v 25 ✕ š 33 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

Přelet
olej na sololitu
v 60 ✕ š 55 cm

rámováno, rám mírně poškozen

3 x barevný lept
barevná litografie

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno 1) 9 x 6, 5 cm, 1976 2) 8 x 6 cm 3) 17, 5 x 13 cm, 37/110

v 14 ✕ š 16 cm

nerámováno, pasparta

Dáma v klobouku
v 24 ✕ š 13, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno na trhu ojedinělé dílo významného českého básníka, prozaika, karikaturisty, ilustrátora, anarchisty

Studie muže a staré ženy
olej na kartonu,1920
v 30 ✕ š 40 cm

Ex libris Marie Stará
litografie, 1987
v 19 ✕ š 9 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

olej na plátně,1926
v 60, 5 ✕ š 64 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Pražská ulička
olej na plátně,20. léta 20. století
v 23, 5 ✕ š 19 cm

rámováno

Podzim
olej na kartonu
v 53 ✕ š 48, 5 cm

Pour féliciter
lept, suchá jehla na papíře,1989
v 10 ✕ š 7, 7 cm

rámováno, zaskleno

Mene, mene, Tekel, ufarsin
lept na papíře,1966
v 28 ✕ š 24 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, mírně poškozeno

Kostelík
olej na plátně,1925
v 57 ✕ š 68 cm

Vystavováno: 1996 Galerie Art Praha, Staroměstské náměstí | rámováno

Budiž světlo
barevná litografie,1991
v 69, 5 ✕ š  54, 5 cm

rámováno, zaskleno, 55/100

Z Malé Strany
kombinovaná technika na papíře,1935
v 26 ✕ š 32 cm

rámováno, zaskleno, papír mírně poškozen

Pygmalion
litografie,1958
v 24 ✕ š 18 cm

Važecký bača
olej na plátně,okolo roku 1924
v 35 ✕ š 50 cm
Signatura: vpravo dle

Provenience: Přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Kataríny Bajcurové, CSc. | rámováno, rám mírně poškozen