Otakar Mrkvička
(1898 - 1957)

Přepadení

akvarel, tuš na papíře

v 29 ✕ š 35 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

#210522

barevný lept na papíře,1973
v 61 ✕ š 43 cm
Signatura: signováno s věnováním vpravo dole

zaskleno, 2/60

Lesní interiér
v 18 ✕ š 14 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

3 x ilustrace
barevná litografie,1984 - 1985

v 25 ✕ š 17, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem, 115/120

Čertík
pálená hlína, malováno
v 10, 5 ✕ š 12 cm
Achilles
cement, malováno, zlaceno,1985
v 63 ✕ š 63 cm

Muž s dýmkou
akvarel, běloba na papíře
v 20 ✕ š 18 cm

Mužský akt
olej na kartonu
v 34 ✕ š 46 cm
Signatura: monogramem vlevo nahoře

koláž,1977
v 50 ✕ š 64 cm

rámováno, zaskleno

litografie
v 19 ✕ š 8, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Podzimní orba
akvarel na papíře,1957
v 30 ✕ š 41, 5 cm
Signatura: vpravo dole s věnováním

Provenience: na zadní straně přípis autora | nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen

Makové pole
olej na kartonu
v 32, 5 ✕ š 40 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Au 900/1000,1975
Ø 23 mm / 8, 68 g

mírně poškozeno, SSSR 1917 - 1991

Pražská ulička
olej na plátně,20. léta 20. století
v 23, 5 ✕ š 19 cm

rámováno

Au 900/1000,1901
Ø 19 mm / 3, 19 g

poškozeno

Au 900/1000,1897
Ø 25 mm / 12, 89 g

mírně poškozeno, 1894 - 1917

Au 900/1000,1991
Ø 30 mm / 17, 42 g

Sovětský svaz (SSSR) 1917 - 1991

Au 900/1000,1829

mírně poškozeno, 1825 - 1855

olej na plátně,1927
v 60, 5 ✕ š 90 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Pour féliciter
lept, suchá jehla na papíře,1989
v 10 ✕ š 7, 7 cm

rámováno, zaskleno