Pár oranžových hemisfér
oranžové optické sklo,2019
v 19, 5 ✕ š 18, 5 ✕ h 19, 5 cm

Provenience: přiložen autorský certifikát | 2/6

Černá hemisféra II.
černé optické sklo,2019
v 28 ✕ š 19, 5 ✕ h 14, 5 cm

Provenience: přiložen autorský certifikát | 5/6

Vítězství
rubínové sklo
v 24 cm
Signatura: na zadní straně s věnováním

mírně poškozeno, dřevěný podstavec

sklo
v 21, 5 cm