Galantní pár
kombinovaná technika,1915
v 27 ✕ š 23, 5 cm

rámováno, pasparta

Akvarelová ilustrace obálky ke knize "Nejlepší holka našeho života"
akvarel na papíře
v 18 ✕ š 13, 5 cm
Signatura: nesignováno

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem, kniha přiložena k obrazu

Ilustrace ke knize "Dýmka strýce Bonifáce"
v 15 ✕ š 14 cm
Signatura: nesignováno

Publikováno: František Pilař - Dýmka strýce Bonifáce, str. 5 | rámováno, pasparta, zaskleno, přiložena kniha

Studie
tuš na papíře,1964
v 41 ✕ š 26, 5 cm

nerámováno

2 x Ilustrace (scénář Jiří Chalupa)
kombinovaná technika na papíře,1977
v 31,5 ✕ š 44 cm
Signatura: nesignováno

Provenience: na zadní straně razítko | nerámováno, mírně poškozeno, posoudil znalec Saudkova díla Filip Konečný

tempera na papíře,1970
v 48 ✕ š 42, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

V Holešovicích
v 33, 5 ✕ š 50 cm

rámováno

2 x kresba
v 45 ✕ š 53 cm

rámováno, zaskleno, rám a papír mírně poškozeny

Zdatní chlapci
kvaš, běloba na papíře,1944
v 24,5 ✕ š 40,5 cm
Signatura: nesignováno

Publikováno: Vopravil, J.S. - Prošek, F.: Zdatní chlapci Nakladatelství G. Petrů - první vydání (r.1944) | nerámováno, volně loženo, celostránková ilustrace ke knize Zdatní chlapci

Zátiší, Žilina
kombinovaná technika na papíře,70. léta
v 60 ✕ š 84 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | nerámováno, volně loženo, mírně poškozeno

Čtenářka
pastel na papíře,1940
v 63, 5 ✕ š 47, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

kombinovaná technika na kartou
v 38, 5 ✕ š 52 cm

Provenience: na zadní straně věnování od autora | rámováno, zaskleno