25. – 27. 10. 2022   |   Vydraženo za: 20 307 840 Kč

Tři sestry
koláž,1993
v 30 ✕ š 48, 5 cm

rámováno, zaskleno

Večeře nejbohatších
koláž,1982
v 48, 5 ✕ š 30 cm

rámováno, zaskleno

Barevná kompozice
barevný lept na papíře,1913
v 15 ✕ š 34 cm

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem

Loď komediantů
barevná litografie
v 43 ✕ š 32 cm

rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, 47/70

Don Quijote
barevná litografie
v 48 ✕ š 37 cm

pasparta, zaskleno, 53/70

Anička, skřítek a slaměný Hubert
barevná litografie,1975
v 37 ✕ š 25, 5 cm

pasparta, zaskleno, 196/200

Ověnčená hlava
litografie,1973
v 35 ✕ š 26, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 55/100

Grafický list ze Série X
suchá jehla,1970
v 64 ✕ š 49 cm

rámováno, zaskleno, 4/20

Larva
litografie,1970
v 51 ✕ š 32, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Geometrické tvary
koláž,1969 - 73
v 43 ✕ š 31 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Komedie č. 13 - Dívka
barevný lept na papíře,1969
v 58 ✕ š 50, 5 cm

rámováno, rám poškozen, zaskleno, 13/40

Nářek Nymfy
barevná litografie,1972
v 49 ✕ š 35 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, rám mírně poškozen