Maltézské náměstí
barevná litografie
v 35 ✕ š 35 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Automobil
muchláž,1980
v 29 ✕ š 43 cm

rámováno, zaskleno

Můj anděl
barevná serigrafie
v 29, 5 ✕ š 21 cm

nerámováno, 176/200

Hlavy
barevná litografie
v 29, 5 ✕ š 20 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 3/10/3

Orfeus
v 37, 5 ✕ š 38 cm

Provenience: konzultováno s MgA. Jakubem Grecem, bude přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek | rámováno, pasparta, zaskleno, 2/6

Sergeji! Drahuno!
v 29 ✕ š 21 cm

rámováno, zaskleno

Koláž s klobouky
koláž,1968
v 17, 5 ✕ š 27 cm

rámováno, zaskleno

Velká loď
barevná litografie,1959
v 38 ✕ š 28 cm

Publikováno: č. soupisu 640 | rámováno, pasparta, zaskleno

Bez názvu - bude doplněno
v 33, 5 ✕ š 34 cm

Provenience: bude přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek | nerámováno, volně loženo, 7/12

Lamento della Ninfo IV.
barevný lept na papíře,1972
v 36 ✕ š 34, 5 cm

Provenience: vlevo dole přípis autora | rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Geometrické tvary
koláž,1969 - 73
v 43 ✕ š 31 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Rozpravanie skoro radostne
barevný lept na papíře,1978
v 59 ✕ š 70 cm

nerámováno, volně loženo, 15/30