Únos Európy
pálená hlína,1944
v 24, 5 ✕ š 54 cm

mírně poškozeno

pálená hlína,80. léta 20. století
v 24, 5 ✕ š 24, 5 cm
Signatura: neznačeno

Provenience: přímý dar od autorky

Mísa na ovoce
porcelán, malováno, glazováno
Ø 32 cm
keramika
v 87, 5 cm
Mickey mouse
porcelán, malováno, glazováno
v 7, 5 cm